Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

„Віноблагроліс” презентував проект догляду за дорожніми смугами Вінницької області Роздрукувати

13 січня під головуванням першого заступника голови обласної Ради Людмили Щербаківської відбулося засідання робочої групи з вивчення питання щодо поповнення статутного капіталу Вінницького обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства „Віноблагроліс”.

Генеральний директор підприємства Анатолій Іванець презентував проект догляду за дорожніми смугами Вінницької області. На баланс області передається близько 7 тисяч кілометрів доріг загальнодержавного значення. Утримання цих доріг покладатиметься на місцеві бюджети, а догляд за узбіччям – на „Віноблагроліс”. Підприємство веде роботи з вирубування порослі в смузі відводу автомобільної дороги. Внаслідок цього, було прийнято рішення спрямувати кошти статутного капіталу на закупівлю дробильної установки „ТЕХНОМОТОР”, трактора „Нью Холланд 170”, навісного обладнання для вертикального обрізання скелетних гілок дерев. Він також зазначив, що реалізація лісопродукції, заготовленої на 80-100 га повністю відшкодує вартість обладнання. Найбільшим споживачем такої продукції являється „Вінницяміськтеплоекомуненерго” з річною потребою 80 тис. тонн тріски щорічно.

Члени робочої групи обговорили всі можливі ризики придбання та використання зазначеного обладнання та прийшли до висновку про необхідність закупівлі техніки і її якісного використання. Презентація дороговартісного обладнання відбудеться на черговій сесії обласної Ради.

Повернутись Створено: 14 січня 2016 року, 11:01 Переглядів: 1592

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація