Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

„Віноблагроліс” відзначав своє професійне свято Роздрукувати

13 вересня голова обласної Ради Сергій Татусяк, заступник голови облдержадміністрації Валентин Поліщук  взяли участь в урочистостях з нагоди святкування Дня працівника лісу, які відбулися в Вінницькому обласному комунальному спеціалізованому лісогосподарському підприємстві „Віноблагроліс.

Сергій Татусяк від імені обласної Ради, органів місцевого самоврядування  привітав лісівників зі святом, подякував за високий рівень професіоналізму, впровадження новітніх технологій, самовіддану працю для збереження природних багатств України та  побажав здоров’я, добра, натхнення, а їх родинам достатку та земних благ.

Галузь лісового господарства для голови обласної Ради дуже близька, адже він виріс в сім’ї лісника і проблеми галузі знає до тонкощів.

Лісівники області нині  з успіхом реалізують завдання  Обласної програми досягнення оптимального рівня  лісистості у Вінницькій області на 2012-2025 роки, затвердженої на   8 сесії обласної Ради 6 скликання.

Програма передбачає значне збільшення площі земель лісового фонду за рахунок створення нових захисних насаджень,  досягнення якісно нового рівня ведення лісового господарства, поліпшення стану лісів, підвищення їх продуктивності, посилення екологічних та соціально – економічних функцій лісів області. Передбачається також перехід до системи ведення лісового господарства на зонально – типологічній основі.

Окреслено поступове збільшення площі лісів до 2025 року на 11,2 тис. га, і відповідно досягнення показника лісистості  території області від  13,8% до 15%. При цьому очікуване збільшення загального запасу деревостанів становить близько 5 %.

Виконання Програми сприятиме позитивним змінам довкілля, нормалізації концентрації парникових газів в атмосфері, захисту сільськогосподарських угідь від шкідливого впливу водної та вітрової ерозії.

Повернутись Створено: 13 вересня 2013 року, 15:22 Переглядів: 2321

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація