Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

„Віноблагроліс” відзначав своє професійне свято Роздрукувати

13 вересня голова обласної Ради Сергій Татусяк, заступник голови облдержадміністрації Валентин Поліщук  взяли участь в урочистостях з нагоди святкування Дня працівника лісу, які відбулися в Вінницькому обласному комунальному спеціалізованому лісогосподарському підприємстві „Віноблагроліс.

Сергій Татусяк від імені обласної Ради, органів місцевого самоврядування  привітав лісівників зі святом, подякував за високий рівень професіоналізму, впровадження новітніх технологій, самовіддану працю для збереження природних багатств України та  побажав здоров’я, добра, натхнення, а їх родинам достатку та земних благ.

Галузь лісового господарства для голови обласної Ради дуже близька, адже він виріс в сім’ї лісника і проблеми галузі знає до тонкощів.

Лісівники області нині  з успіхом реалізують завдання  Обласної програми досягнення оптимального рівня  лісистості у Вінницькій області на 2012-2025 роки, затвердженої на   8 сесії обласної Ради 6 скликання.

Програма передбачає значне збільшення площі земель лісового фонду за рахунок створення нових захисних насаджень,  досягнення якісно нового рівня ведення лісового господарства, поліпшення стану лісів, підвищення їх продуктивності, посилення екологічних та соціально – економічних функцій лісів області. Передбачається також перехід до системи ведення лісового господарства на зонально – типологічній основі.

Окреслено поступове збільшення площі лісів до 2025 року на 11,2 тис. га, і відповідно досягнення показника лісистості  території області від  13,8% до 15%. При цьому очікуване збільшення загального запасу деревостанів становить близько 5 %.

Виконання Програми сприятиме позитивним змінам довкілля, нормалізації концентрації парникових газів в атмосфері, захисту сільськогосподарських угідь від шкідливого впливу водної та вітрової ерозії.

Повернутись Створено: 13 вересня 2013 року, 15:22 Переглядів: 1938

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація