Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

„Віноблагроліс” відзначав своє професійне свято Роздрукувати

13 вересня голова обласної Ради Сергій Татусяк, заступник голови облдержадміністрації Валентин Поліщук  взяли участь в урочистостях з нагоди святкування Дня працівника лісу, які відбулися в Вінницькому обласному комунальному спеціалізованому лісогосподарському підприємстві „Віноблагроліс.

Сергій Татусяк від імені обласної Ради, органів місцевого самоврядування  привітав лісівників зі святом, подякував за високий рівень професіоналізму, впровадження новітніх технологій, самовіддану працю для збереження природних багатств України та  побажав здоров’я, добра, натхнення, а їх родинам достатку та земних благ.

Галузь лісового господарства для голови обласної Ради дуже близька, адже він виріс в сім’ї лісника і проблеми галузі знає до тонкощів.

Лісівники області нині  з успіхом реалізують завдання  Обласної програми досягнення оптимального рівня  лісистості у Вінницькій області на 2012-2025 роки, затвердженої на   8 сесії обласної Ради 6 скликання.

Програма передбачає значне збільшення площі земель лісового фонду за рахунок створення нових захисних насаджень,  досягнення якісно нового рівня ведення лісового господарства, поліпшення стану лісів, підвищення їх продуктивності, посилення екологічних та соціально – економічних функцій лісів області. Передбачається також перехід до системи ведення лісового господарства на зонально – типологічній основі.

Окреслено поступове збільшення площі лісів до 2025 року на 11,2 тис. га, і відповідно досягнення показника лісистості  території області від  13,8% до 15%. При цьому очікуване збільшення загального запасу деревостанів становить близько 5 %.

Виконання Програми сприятиме позитивним змінам довкілля, нормалізації концентрації парникових газів в атмосфері, захисту сільськогосподарських угідь від шкідливого впливу водної та вітрової ерозії.

Повернутись Створено: 13 вересня 2013 року, 15:22 Переглядів: 2059

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація