Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

„Віноблагроліс” відзначав своє професійне свято Роздрукувати

13 вересня голова обласної Ради Сергій Татусяк, заступник голови облдержадміністрації Валентин Поліщук  взяли участь в урочистостях з нагоди святкування Дня працівника лісу, які відбулися в Вінницькому обласному комунальному спеціалізованому лісогосподарському підприємстві „Віноблагроліс.

Сергій Татусяк від імені обласної Ради, органів місцевого самоврядування  привітав лісівників зі святом, подякував за високий рівень професіоналізму, впровадження новітніх технологій, самовіддану працю для збереження природних багатств України та  побажав здоров’я, добра, натхнення, а їх родинам достатку та земних благ.

Галузь лісового господарства для голови обласної Ради дуже близька, адже він виріс в сім’ї лісника і проблеми галузі знає до тонкощів.

Лісівники області нині  з успіхом реалізують завдання  Обласної програми досягнення оптимального рівня  лісистості у Вінницькій області на 2012-2025 роки, затвердженої на   8 сесії обласної Ради 6 скликання.

Програма передбачає значне збільшення площі земель лісового фонду за рахунок створення нових захисних насаджень,  досягнення якісно нового рівня ведення лісового господарства, поліпшення стану лісів, підвищення їх продуктивності, посилення екологічних та соціально – економічних функцій лісів області. Передбачається також перехід до системи ведення лісового господарства на зонально – типологічній основі.

Окреслено поступове збільшення площі лісів до 2025 року на 11,2 тис. га, і відповідно досягнення показника лісистості  території області від  13,8% до 15%. При цьому очікуване збільшення загального запасу деревостанів становить близько 5 %.

Виконання Програми сприятиме позитивним змінам довкілля, нормалізації концентрації парникових газів в атмосфері, захисту сільськогосподарських угідь від шкідливого впливу водної та вітрової ерозії.

Повернутись Створено: 13 вересня 2013 року, 15:22 Переглядів: 2097

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація