5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

1 мільйон 295 тисяч гривень виділено для діагностики COVID-19 Роздрукувати

Постійна комісія з питань бюджету, фінансів та обласних програм під головуванням Геннадія Мазура розглянула низку питань. На захід були запрошені заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, заступник керуючого справами виконавчого апарату обласної Ради – начальник управління юридичного забезпечення виконавчого апарату обласної Ради Алла Олійник, в.о. начальника управління спільної комунальної власності територіальних громад області Іван Бойко.

– Постійною комісією здійснюється посильна підтримка та сприяння щодо подалання та попередження на території Вінницької області коронавірусу COVID-19, – підкреслив Геннадій Мазур.  – В зв’язку з ситуацією, яка виникає з його поширенням, комісія терміново розглянула проєкт розпорядження голови облдержадміністрації «Про внесення змін до обласного бюджету на 2020 рік».

В першу чергу було здійснено зарахування до загального фонду обласного бюджету коштів для придбання комплектів захисного одягу багаторазового використання та коштів у вигляді  іншої субвенції  на придбання службових автомобілів для амбулаторій загальної практики сімейної медицини.

Також перерозподілено видатки в межах загального обсягу бюджету між головними розпорядниками коштів обласного бюджету для збільшення призначень з метою впровадження заходів щодо недопущення поширенню на території області захворювань, спричинених короновірусом COVID-19, зокрема – придбання лабораторного обладнання та витратних матеріалів комунальному некомерційному підприємству «Вінницький обласний клінічний Центр профілактики та боротьби зі СНІДом Вінницької обласної Ради» для діагностики захворюваності методом полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР) в сумі 1 млн 295 тис грн.

– Ми адекватно та вчасно реагуємо на зміни, що виникають сьогодні,  а головне – максимально намагаємося дбати про здоров’я вінничан,  – зазначив Геннадій Мазур.

Також було розглянуто листи КНП «Вінницька обласна дитяча клінічна лікарня Вінницької обласної Ради» щодо проблемних питань у фінансуванні діяльності закладу та професійної спілки працівників охорони здоров’я України щодо забезпечення справедливих підходів в оплаті праці.

– Дані заклади занепокоєні станом фінансування та виплатою з межах 300% посадового окладу працівникам. Тому я наголошую, що з 1 квітня 2020 року лікарні вторинного та третинного рівня перейшли на договірні відносити з НСЗУ. Тому виплата заробітних плат та доплат здійснюється НСЗУ. Обласний бюджет виконав свої зобов’язання щодо виплат за березень в повному обсязі, – сказав Геннадій Федорович.

З метою забезпечення виплати у 2020 році одноразової допомоги реформованим редакціям обласної, районних, міських друкованих засобів масової інформації здійснено збільшення бюджетних призначень на реалізацію зазначених заходів  на 850 тис грн.

Повернутись Створено: 18 травня 2020 року, 14:35 Переглядів: 387

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація