Фото без опису

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

1 мільйон 75 тисяч гривень виділено на реалізацію програми «Власний дім» Роздрукувати

6 квітня під головуванням Геннадія Мазура відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету фінансів та обласних програм за участі заступника голови обласної Ради Михайла Кременюка і депутата обласної Ради Владислава Роя.

Директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Микола Копачевський ознайомив присутніх з новим проектом розпорядженням голови облдержадміністрації «Про внесення змін до обласного бюджету на 2018 рік», який був підтриманий комісією.

В межах загального обсягу бюджету здійснено перерозподіл видатків в сумі 120 тис 400 грн. Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації на придбання наборів для ревізійної пластини передньої хрестоподібної зв’язки, виробів медичного призначення, ОМС пластини та PFNA стержня у Вінницькій обласній клінічній лікарні ім. М.І. Пирогова.

Зараховано до обласного бюджету 1 млн 075 тис. грн у вигляді іншої субвенції з районних бюджетів на реалізацію регіональної комплексної програми інвестування житлового будівництва «Власний дім» на 2017-2020 роки; коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами в загальній сумі 9105,200 тис. грн з подальшим розподілом між місцевими бюджетами області; коштів в загальній сумі 900 тис. грн з Вінницького районного бюджету у вигляді субвенції з місцевих бюджетів на виконання інвестиційних проектів для фінансового забезпечення співфінансування проекту – середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня, с. Сосонка Вінницького району – реконструкція.

Зараховано до спеціального фонду обласного бюджету коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на загальну суму 19 млн 821 тис. грн на погашення різниці між фактичною вартістю теплової енергії, послуг з централізованого опалення, постачання гарячої води, централізованого водопостачання та водовідведення, постачання холодної води та водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем), що вироблялися, транспортувалися та постачалися населенню, або іншим підприємствам теплопостачання, централізованого питного водопостачання та водовідведення, які надають населенню такі послуги, та тарифами, що затверджувалися, або погоджувалися органами державної влади чи місцевого самоврядування за рахунок субвенції з державного бюджету. Головним розпорядником коштів є Департамент житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації.

З протоколом та висновками 79-го засідання постійної комісії обласної Ради можна ознайомитися на сайті обласної Ради в розділі «Документи».

Повернутись Створено: 6 квітня 2018 року, 12:39

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація