Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

1 мільйон 75 тисяч гривень виділено на реалізацію програми «Власний дім» Роздрукувати

6 квітня під головуванням Геннадія Мазура відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету фінансів та обласних програм за участі заступника голови обласної Ради Михайла Кременюка і депутата обласної Ради Владислава Роя.

Директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Микола Копачевський ознайомив присутніх з новим проектом розпорядженням голови облдержадміністрації «Про внесення змін до обласного бюджету на 2018 рік», який був підтриманий комісією.

В межах загального обсягу бюджету здійснено перерозподіл видатків в сумі 120 тис 400 грн. Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації на придбання наборів для ревізійної пластини передньої хрестоподібної зв’язки, виробів медичного призначення, ОМС пластини та PFNA стержня у Вінницькій обласній клінічній лікарні ім. М.І. Пирогова.

Зараховано до обласного бюджету 1 млн 075 тис. грн у вигляді іншої субвенції з районних бюджетів на реалізацію регіональної комплексної програми інвестування житлового будівництва «Власний дім» на 2017-2020 роки; коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами в загальній сумі 9105,200 тис. грн з подальшим розподілом між місцевими бюджетами області; коштів в загальній сумі 900 тис. грн з Вінницького районного бюджету у вигляді субвенції з місцевих бюджетів на виконання інвестиційних проектів для фінансового забезпечення співфінансування проекту – середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня, с. Сосонка Вінницького району – реконструкція.

Зараховано до спеціального фонду обласного бюджету коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на загальну суму 19 млн 821 тис. грн на погашення різниці між фактичною вартістю теплової енергії, послуг з централізованого опалення, постачання гарячої води, централізованого водопостачання та водовідведення, постачання холодної води та водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем), що вироблялися, транспортувалися та постачалися населенню, або іншим підприємствам теплопостачання, централізованого питного водопостачання та водовідведення, які надають населенню такі послуги, та тарифами, що затверджувалися, або погоджувалися органами державної влади чи місцевого самоврядування за рахунок субвенції з державного бюджету. Головним розпорядником коштів є Департамент житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації.

З протоколом та висновками 79-го засідання постійної комісії обласної Ради можна ознайомитися на сайті обласної Ради в розділі «Документи».

Повернутись Створено: 6 квітня 2018 року, 12:39 Переглядів: 715

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація