Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

1 СЕСІЯ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ 6 СКЛИКАННЯ Роздрукувати

1 СЕСІЯ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ 6 СКЛИКАННЯ

11 листопада 2010 року відбулося 1 засідання 1 сесії Вінницької обласної Ради 6 скликання.
Відкрив 1 сесію голова Вінницької обласної виборчої комісії Станіслав Кучинський, який повідомив присутніх про результати виборів нового складу депутатів Вінницької обласної Ради: по багатомандатному виборчому округу до Вінницької обласної Ради обрано 66 депутатів, з них 23 депутата від обласної організації Партії Регіонів, 22 депутата від обласної організації „Всеукраїнського об’єднання „Батьківщина”, 13 депутатів від обласної організації Української партії „Єдність ”, 8 депутатів від обласної організації Політичної партії „Фронт змін”.
В одномандатних мажоритарних виборчих округах до Вінницької обласної Ради обрано 66 депутатів, в тому числі 38 депутатів висунутих від обласної організації Партії регіонів, 10 - від обласної організації „Всеукраїнського об’єднання „Батьківщина”, 9 – від обласної організації Української партії „Єдність”, 5 - від обласної організації Народної партії, 1- від обласної організації Української Народної Партії, 1- від обласної організації Соціалістичної партії України, 1- від обласної організації Української республіканської партії „Собор”, 1 – від обласної організації Політичної партії „Фронт змін”.
Отже, в новому складі Вінницької обласної Ради Партія регіонів отримала найбільше представництво 61 із 132 депутатських мандатів, Всеукраїнське об’єднання „Батьківщина” – 32, Українська партія „Єдність” – 22, Політична партія „Фронт змін” – 9, Народна партія – 5 і по 1 - Українська Народна Партія, Соціалістична партія України, Українська республіканська партія „Собор”.

Для проведення сесії депутати обрали: тимчасову президію в кількості трьох депутатів – представників партій, які набрали найбільшу кількість голосів на виборах (Тетяна Антонець від Партії регіонів, Юрій Медведєв від Всеукраїнського об’єднання „Батьківщина”, Олександр Домбровський від Української партії „Єдність”), секретаріат, а також лічильну комісію, яку очолив депутат від Української партії „Єдність” Василь Жердецький.
На голову обласної Ради було висунуто лише одну кандидатуру – Сергія Татусяка від Партії регіонів, яку запропонував депутат обласної Ради, голова Вінницької обласної державної адміністрації Микола Джига. В обговоренні взяли участь депутати обласної Ради Марина Коваль, Михайло Вдовцов, Микола Слобордянюк, Василь Черній, Леонід Галушко.
На 1 засіданні 1 сесії Вінницької обласної Ради 6 скликання таємним голосуванням головою Вінницької обласної Ради обрано СЕРГІЯ ТАТУСЯКА, члена Партії регіонів, першого заступника голови Вінницької обласної організації Партії регіонів, за якого проголосували 96 депутатів зі 104, які взяли участь у виборах (всього загальний склад обласної Ради – 132 депутата, кількість депутатів присутніх на сесії – 132, кількість депутатів, які отримали бюлетені для голосування – 104, кількість депутатів, які взяли участь у голосуванні – 104, кількість бюлетенів, визнаних недійсними – 0, кількість голосів, поданих за кандидата – 96, кількість голосів депутатів, які не підтримали жодного кандидата - 8).
У своїй промові Сергій Пилипович наголосив на необхідності формування на місцевому рівні влади європейського зразка, чіткого розмежування повноважень між органами місцевого самоврядування та органами виконавчої влади. Головним завданням Сергій Татусяк вважає захист інтересів виборців та виправдання їх довіри, втілення в життя програми Президента України Віктора Януковича.
Голова Вінницької обласної державної адміністрації, голова Вінницької обласної організації Партії регіонів Микола Джига привітав новообраного голову Вінницької обласної Ради Сергія Татусяка з перемогою та побажав всьому депутатському корпусу ефективної роботи та тісної співпраці представницької та виконавчої влади в області.

Повернутись Створено: 12 листопада 2010 року, 00:00 Переглядів: 2295

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація