17 липня об 11.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться засідання президії обласної Ради (з трансляцією на сайті)

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

  • Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 09.07.2020 р. №177 Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поши ....

  • Уряд продовжив дію адаптивного карантину до 31 липня

    Через зростання кількості хворих Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 31 липня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні сьогодні, 17 червня, шляхом внесення змін в низку актів Кабінету Міністрів, якими встановлені карантинні обмеження. Відкриваючи засідання Уряду, Прем’єр-міністр України Денис Шмиг ....

1 вересня у всіх районах Вінниччини відкриються бюро безоплатної правової допомоги Роздрукувати

В рамках впровадження реформ Міністерства юстиції України з 1 вересня 2016 року на Вінниччині відкриються бюро правової допомоги на базі ліквідованих районних управлінь юстиції.

Нові бюро стануть первинною ланкою в системі безоплатної правової допомоги, основною метою створення яких є активне просвітництво на рівні кожної територіальної громади та забезпечення доступу громадян до гарантованої державою безоплатної правової допомоги.

Сьогодні відбувся регіональний установчий семінар для новопризначених працівників бюро у Вінницькій області. Участь у його роботі взяв голова постійної комісії обласної Ради з питань законності, боротьби з корупцією, люстрації, регламенту та депутатської діяльності  Андрій Вигонюк.

Важливим аспектом роботи новостворених бюро є налагодження партнерських відносин та тісної співпраці з органами влади і місцевого самоврядування заради захисту прав людини, шляхом забезпечення рівного доступу до правової інформації й правосуддя представникам вразливих суспільних груп.

Як повідомила директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Світлана Маліновська, кожна особа, незалежно від статків,  може отримати фахову консультацію.

- Високий професіоналізм працівників гарантується жорстким конкурсним відбором, який пройшов кожен з них, - каже Світлана Маліновська. - Наше завдання – розказати людям про їхні права, чим вони можуть скористатись і в своїх особистих інтересах, і в стосунках із органами виконавчої влади та місцевого самоврядування. Також важливим є те, що бюро будуть не тільки надавати консультації, їм надане право представництва в судах. Це нова концепція – доступ до правосуддя.

На сьогодні призначено вже 40 працівників, які будуть працювати в місцевих центрах. Відкритий конкурс з відбору начальників та заступників начальників бюро правової допомоги проходив з 4 квітня по 15 липня 2016 року. За його результатами, для прийняття рішень щодо призначення на згадані посади було рекомендовано 915 осіб. Крім того, 483 учасники конкурсу були рекомендовані щодо призначень на інші посади у бюро.

 

.
 

Повернутись Створено: 11 серпня 2016 року, 17:51 Переглядів: 1146

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація