Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

1 вересня у всіх районах Вінниччини відкриються бюро безоплатної правової допомоги Роздрукувати

В рамках впровадження реформ Міністерства юстиції України з 1 вересня 2016 року на Вінниччині відкриються бюро правової допомоги на базі ліквідованих районних управлінь юстиції.

Нові бюро стануть первинною ланкою в системі безоплатної правової допомоги, основною метою створення яких є активне просвітництво на рівні кожної територіальної громади та забезпечення доступу громадян до гарантованої державою безоплатної правової допомоги.

Сьогодні відбувся регіональний установчий семінар для новопризначених працівників бюро у Вінницькій області. Участь у його роботі взяв голова постійної комісії обласної Ради з питань законності, боротьби з корупцією, люстрації, регламенту та депутатської діяльності  Андрій Вигонюк.

Важливим аспектом роботи новостворених бюро є налагодження партнерських відносин та тісної співпраці з органами влади і місцевого самоврядування заради захисту прав людини, шляхом забезпечення рівного доступу до правової інформації й правосуддя представникам вразливих суспільних груп.

Як повідомила директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Світлана Маліновська, кожна особа, незалежно від статків,  може отримати фахову консультацію.

- Високий професіоналізм працівників гарантується жорстким конкурсним відбором, який пройшов кожен з них, - каже Світлана Маліновська. - Наше завдання – розказати людям про їхні права, чим вони можуть скористатись і в своїх особистих інтересах, і в стосунках із органами виконавчої влади та місцевого самоврядування. Також важливим є те, що бюро будуть не тільки надавати консультації, їм надане право представництва в судах. Це нова концепція – доступ до правосуддя.

На сьогодні призначено вже 40 працівників, які будуть працювати в місцевих центрах. Відкритий конкурс з відбору начальників та заступників начальників бюро правової допомоги проходив з 4 квітня по 15 липня 2016 року. За його результатами, для прийняття рішень щодо призначення на згадані посади було рекомендовано 915 осіб. Крім того, 483 учасники конкурсу були рекомендовані щодо призначень на інші посади у бюро.

 

.
 

Повернутись Створено: 11 серпня 2016 року, 17:51 Переглядів: 941

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація