Фото без опису

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

10 найвищих результатів у мультипредметному тесті: педагогів Тиврівського наукового ліцею відзначили нагородами Роздрукувати

1 березня голова обласної Ради Вячеслав Соколовий, Вінницький міський голова Сергій Моргунов та голова Вінницької районної ради Ігор Шутак побували із робочою поїздкою у Тиврівській громаді. Вони ознайомилися в роботою Тиврівського наукового ліцею, було визначено проблематику навчального закладу та перспективи розвитку закладу. Крім цього, голова обласної Ради відзначив учителів ліцею, випускники яких отримали найвищий бал під час складання мультимедійного тесту у 2022 році.

Тиврівський науковий ліцей – комунальний заклад Вінницької обласної Ради. Там навчається 308 учнів із 15 територіальних громад Вінницької області та учнів, які мають статус  внутрішньо переміщених осіб.

У 2022 році після складання національного мультипредметного тесту випускники одержали 10 результатів по 200 балів, з них: 7 – з математики, 2 – з історії, 1 – з української мови. Два учні склали національний мультипредметний тест по 200 балів з двох предметів (з української мови і математики, з історії і математики). Педагогам ліцею, які виховали випускників 200-бальників, голова обласної Ради Вячеслав Соколовий вручив Почесні Грамоти обласної Ради. Їх отримали вчитель математики Василь Шастун, вчитель української мови та літератури Андрій Маринчук, вчитель історії Яна Боднар.

– Заклад, по суті, унікальний. Тут працює потужний вчительський колектив. У 2022 році 10 вихованців закладу здобули 200 балів за предметами математика, історія, українська мова. Це дуже високий показник! Керівник закладу працює та налаштований на нові звершення, – сказав Вячеслав Соколовий.

Директор ліцею Андрій Подзігун зауважив, що хорошого результату можна досягнути завдяки трьом складовим, це  – учні, які здобувають освіту,  потужний педагогічний колектив і велике бажання працювати. Це три «кити», на яких базується успіх. 

Директор ліцею ознайомив з роботою навчального закладу, а також окреслив проблеми, які потрібно вирішити. 

– Ми – класичний ліцей, який був створений ще в 1993 році. До 2020 року наш навчальний заклад був у власності Тиврівської районної ради. Тепер ми перейшли на баланс Вінницької обласної Ради і  маємо надію на поліпшення матеріально-технічної бази, – сказав Андрій Подзігун.

Керівники області, міста та району спільно з директором обговорили варіанти можливої допомоги навчальному закладу. Йшлося про можливість літнього оздоровлення дітей вразливих соціальних категорій, зокрема дітей з родин військовослужбовців та переселенців. Додатковою можливістю для розвитку також можуть стати партнерські відносини з європейськими навчальними закладами.

Повернутись Створено: 1 березня 2023 року, 16:25

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація