Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Обласна Рада створила сім постійних комісій

    Впродовж роботи першої сесії обласної Ради депутати розглянули та прийняли 65 голосами питання про утворення та склад постійних комісій. Постійні комісії є органами Ради та обираються нею на строк її повноважень. Постійні комісії Ради діють відповідно до статті 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту та н ....

  • Вячеслава Соколового обрано головою обласної Ради 8 скликання

    Під час засідання першої сесії обласної Ради 8 скликання до бюлетеня для таємного голосування з виборів голови обласної Ради були включені кандидатури від політичної партії «Українська стратегія Гройсмана» Вячеслав Соколовий та від політичної партії «Європейська солідарність» Андрій Гижко. За результатами таємного голосув ....

  • Прийнято новий Регламент обласної Ради 8 скликання

    На першій сесії обласної Ради 8 скликання депутати розглянули та затвердили новий Регламент обласної Ради. Пропозицію щодо нової редакції вніс депутат Володимир Кістіон. Перед присутніми виступив депутат Владислав Скальський. – Новий регламент збільшує частоту проведення сесій – депутатам доведеться працювати більше. Підвищується які ....

10 партій змагатимуться за депутатські мандати до обласної Ради Роздрукувати

24 вересня закінчився термін подання документів на реєстрацію кандидатів в депутати Вінницької обласної Ради. Останніми свій список принесли представники партії «Наш край», а передостанньою подала свої документи обласна організація «Європейської Солідарності».

Раніше були подані документи на кандидатів у депутати обласної Ради від партій ВО «Батьківщина», «Опозиційна платформа – За життя» (ОПЗЖ) та Радикальної партії Олега Ляшка (РПЛ).

Документи розглядалися в порядку надходження. Відтак, зареєстровано виборчі списки обласних організацій партій «За майбутнє», «Сила і Честь», «Українська стратегія Гройсмана», «Партія вінничан», «Слуга Народу».

У поданнях усіх партій були незначні технічні помилки та неточності, які не є підставою для відмови у реєстрації, тож їх виправили згідно з вимогами законодавства.

В обласній виборчій комісії зазначають, що до них надходили повідомлення про проведення конференцій ще від двох політичних партій – «Свободи» та «Живіть у достатку».

Загалом, як розповіли члени обласної виборчої комісії, повідомлення про проведення конференцій з висунення кандидатів надійшли від 12 політичних партій. Нагадаємо, що 24 вересня – це останній день подачі документів до ТВК для реєстрації кандидатів. На прийняття відповідних рішень обласна комісія матиме 5 днів. 

Таким чином, за депутатські мандати у Вінницькій обласній Раді змагатимуться 10 політичних сил.

Стежте за новинами у Теlegram.

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook.

Повернутись Створено: 25 вересня 2020 року, 09:02 Переглядів: 1060

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація