Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Депутати обрали представників громадськості до складу двох поліцейських комісій

    29 вересня на черговій 44 сесії обласної Ради депутати обрали представників громадськості до складу поліцейських комісій Управління поліції охорони у Вінницькій області Національної поліції України та Управління патрульної поліції у Вінницькій області департаменту патрульної поліції Національної поліції України. До складу поліцейської комісії У ....

  • Депутати погодили звільнення заступника голови Вінницької обласної Ради Дмитра Чаленка

    На черговій 44 сесії обласної Ради депутати розглянули заяву заступника голови обласної Ради Дмитра Чаленка про звільнення. – Переходжу працювати у промисловий сектор економіки, але продовжую свою діяльність, як депутат обласної Ради фракції «Української Стратегії Гройсмана» та координатор Міжрегіонального координаційного гуман ....

  • Відбулася 44 чергова сесія Вінницької обласної Ради

    29 вересня Вячеслав Соколовий провів чергову сесію Вінницької обласної Ради. На порядок денний було внесено 25 питань. Депутати заслухали та взяли до відома інформацію про результати діяльності органів обласної прокуратури у першому півріччі 2023 року. Рішенням сесії депутат Петро Струсевич увійшов до постійної комісії з питань будівництва, к ....

10 партій змагатимуться за депутатські мандати до обласної Ради Роздрукувати

24 вересня закінчився термін подання документів на реєстрацію кандидатів в депутати Вінницької обласної Ради. Останніми свій список принесли представники партії «Наш край», а передостанньою подала свої документи обласна організація «Європейської Солідарності».

Раніше були подані документи на кандидатів у депутати обласної Ради від партій ВО «Батьківщина», «Опозиційна платформа – За життя» (ОПЗЖ) та Радикальної партії Олега Ляшка (РПЛ).

Документи розглядалися в порядку надходження. Відтак, зареєстровано виборчі списки обласних організацій партій «За майбутнє», «Сила і Честь», «Українська стратегія Гройсмана», «Партія вінничан», «Слуга Народу».

У поданнях усіх партій були незначні технічні помилки та неточності, які не є підставою для відмови у реєстрації, тож їх виправили згідно з вимогами законодавства.

В обласній виборчій комісії зазначають, що до них надходили повідомлення про проведення конференцій ще від двох політичних партій – «Свободи» та «Живіть у достатку».

Загалом, як розповіли члени обласної виборчої комісії, повідомлення про проведення конференцій з висунення кандидатів надійшли від 12 політичних партій. Нагадаємо, що 24 вересня – це останній день подачі документів до ТВК для реєстрації кандидатів. На прийняття відповідних рішень обласна комісія матиме 5 днів. 

Таким чином, за депутатські мандати у Вінницькій обласній Раді змагатимуться 10 політичних сил.

Стежте за новинами у Теlegram.

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook.

Повернутись Створено: 25 вересня 2020 року, 09:02

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація