Фото без опису

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

10 питань розглянула постійна комісія з питань будівництва, комунального майна, транспорту та розвитку інфраструктури Роздрукувати

20 грудня під головуванням Андрія Ковальова  відбулося засідання постійної комісії обласної Ради з питань будівництва, комунального майна, транспорту та розвитку інфраструктури. Участь у засіданні взяли перший заступник голови обласної Ради Володимир Кістіон і заступник голови обласної Ради Анатолій Ткач.

Першим у порядку денному було питання про проєкт рішення «Про обласний бюджет Вінницької області на 2022 рік». Заслухавши інформацію директора Департаменту фінансів обласної державної адміністрації Миколи Копачевського,  члени комісія взяли інформацію до відома та внесли низку змін і доповнень до проєкту рішення. Депутати також доручили Департаменту фінансів обласної державної адміністрації до пленарного засідання 15 чергової сесії обласної Ради здійснити наступний перерозподіл видатків обласного бюджету:

- збільшити фінансування заходів за Програмою «Питна вода» Вінницької області на 2021-2025 роки,

- збільшити видатки на фінансування заходів, передбачених Програмою підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоресурсів у Вінницькій області на 2017-2022 роки

- передбачити фінансування заходів «Комплексної програми створення та розвитку геоінформаційної системи управління та містобудівного кадастру Вінницької області на 2021-2025 роки».

Члени постійної комісії також погодили внесення змін і доповнень до проєкту рішення «Про внесення змін та доповнень до Програми підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоресурсів у Вінницькій області на 2017-2020 року», додавши до проєкту свої пропозиції змін та доповнень. У зв’язку з необхідністю термінового вирішення питання, члени постійної комісії рекомендували внести їх до розгляду на черговій 15 сесії обласної Ради.

Загалом постійна комісія розглянула 10 питань порядку денного. Більшість із них стосувалася оренди приміщень, передачі та приймання майна.

Стежте за новинами у Теlegram.

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook.
 

Повернутись Створено: 20 грудня 2021 року, 18:21

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація