Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

10 травня стартував авіарейс «Вінниця-Москва» Роздрукувати

 

10 травня із аеропорту «Вінниця» відлетів перший літак до аеропорту «Внуково» (Москва). Так розпочалася реалізація угоди про відкриття регулярного міжнародного авіарейсу «Вінниця-Москва», котра була підписана 2 квітня цього року між Вінницькою обласною Радою, облдержадміністрацією та авіакомпанією «Мотор Січ».

Участь в урочистому відкритті нового авіарейсу взяли голова обласної Ради Сергій Татусяк, заступник голови облдержадміністрації Григорій Дерун та заступник міського голови Валерій Коровій.

Сергій Татусяк відзначив, що взаєморозуміння з компанією «Мотор Січ» щодо відкриття даного рейсу дійшли швидко, адже він є вигідним, насамперед, з точки зору географічного розташування області. Відтак потенційними пасажирами до столиці Росії є жителі сусідніх областей. Рейс дозволить не тільки набагато швидше доставляти мешканців ценрального регіону до Москви, а й підніме рівень престижності Вінницької області в Україні і за кордоном.

– Дуже раді, що рейс, про який говорили вже багато років, сьогодні відкрито, а пасажирів з Москви благополучно доставлено на Вінницьку землю. Це потрібно і зручно не лише для нашої області, а й для сусідніх: Житомирської, Чернівецької, Хмельницької. Згодом будемо говорити про рейси у Польщу – Варшаву й Краків. Адже, це вихід у великий світ. Я впевнений, що замовлення будуть. На наступній сесії обласної Ради ми будемо розглядати питання покращення умов та процесу розвитку цього проекту, – прокоментував Сергій Татусяк.

Попри те, що вартість квитків з Вінниці до Москви є невисокою – 2200 грн. в обидва боки, – реалізатори рейсу переконані, що він стане рентабельним. На перший рейс з Вінниці було продано 45 квитків.

Повернутись Створено: 10 травня 2013 року, 22:27 Переглядів: 903

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація