Фото без опису

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

10 травня стартував авіарейс «Вінниця-Москва» Роздрукувати

 

Фото без опису

10 травня із аеропорту «Вінниця» відлетів перший літак до аеропорту «Внуково» (Москва). Так розпочалася реалізація угоди про відкриття регулярного міжнародного авіарейсу «Вінниця-Москва», котра була підписана 2 квітня цього року між Вінницькою обласною Радою, облдержадміністрацією та авіакомпанією «Мотор Січ».

Участь в урочистому відкритті нового авіарейсу взяли голова обласної Ради Сергій Татусяк, заступник голови облдержадміністрації Григорій Дерун та заступник міського голови Валерій Коровій.

Фото без опису

Сергій Татусяк відзначив, що взаєморозуміння з компанією «Мотор Січ» щодо відкриття даного рейсу дійшли швидко, адже він є вигідним, насамперед, з точки зору географічного розташування області. Відтак потенційними пасажирами до столиці Росії є жителі сусідніх областей. Рейс дозволить не тільки набагато швидше доставляти мешканців ценрального регіону до Москви, а й підніме рівень престижності Вінницької області в Україні і за кордоном.

– Дуже раді, що рейс, про який говорили вже багато років, сьогодні відкрито, а пасажирів з Москви благополучно доставлено на Вінницьку землю. Це потрібно і зручно не лише для нашої області, а й для сусідніх: Житомирської, Чернівецької, Хмельницької. Згодом будемо говорити про рейси у Польщу – Варшаву й Краків. Адже, це вихід у великий світ. Я впевнений, що замовлення будуть. На наступній сесії обласної Ради ми будемо розглядати питання покращення умов та процесу розвитку цього проекту, – прокоментував Сергій Татусяк.

Попри те, що вартість квитків з Вінниці до Москви є невисокою – 2200 грн. в обидва боки, – реалізатори рейсу переконані, що він стане рентабельним. На перший рейс з Вінниці було продано 45 квитків.

Повернутись Створено: 10 травня 2013 року, 22:27

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація