Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

10 жителів Віннииччини прийшли на прийом громадян до голови обласної Ради Роздрукувати

14 квітня голова обласної Ради Анатолій Олійник провів особистий прийом громадян. За допомогою до очільника області звернулося 10 жителів Вінницької області.

Зокрема, на прийом прийшов директор Барського учбово-виробничого підприємства Українського товариства сліпих Анатолій Кобиль. Підприємство займається виготовленням кришок для консервування, цвяхів та тротуарної плитки. Чоловік розповів, що в медпункті їхнього підприємства працює медсестра, яка раніше отримувала заробітну плату за рахунок державного бюджету, але наразі таке фінансування відсутнє, через що є певні труднощі із отриманням медичної допомоги.

– Ми хочемо, щоб на нашому підприємстві було створено медпункт згідно з вимогами законодавства, – звернувся Анатолій Кобиль. – Було б добре, якби медична сестра працювала хоча би на півставки.

Вислухавши проблему, Анатолій Олійник зауважив, що з цим питанням звернеться до бюджетної комісії обласної Ради та з листом до голови облдержадміністрації Валерія Коровія з проханням конструктивного вирішення проблеми.

– Проблема із медпунктом також є й у Вінницькому УТОС, – зазначив Анатолій Олійник. – Скажу попередньо, що 17 травня у Верховній Раді України будуть розглядати новий закон про фінансування охорони здоров’я. Ми направимо на розгляд народним депутатам свої пропозиції, аби вони під час розгляду цього закону виступили із законодавчою ініціативою, щоб існуючу  проблему внесли до нового закону про фінансування охорони здоров’я. Це питання має бути зафіксовано на державному рівні в умовах реформування та зміни системи фінансування медичної сфери.

Крім того чоловік звернувся з проханням посприяти у вирішенні зайнятості людей з вадами зору та забезпечити їх альтернативною роботою. Адже, за його розповіддю, наразі їхнє підприємство є неконкурентоспроможним, роботи не вистачає, особливо в зимовий період, коли продукція, яку вони виготовляють, – неактуальна.

Із низкою питань на прийом до голови обласної Ради Анатолія Олійника звернувся і житель міста Вінниці Олександр Ковальов. Зокрема, мова йшла про надання йому матеріальної допомоги для лікування, про те, як будується кадрова політика в Департаменті охорони здоров’я облдержадміністрації та організацію роботи в розділі «Звернення громадян». На всі озвучені питання Олександр Ковальов отримав кваліфіковані роз’яснення та відповіді.

Із колективним зверненням до очільника обласної Ради прийшли жителі села Пеньківка Літинського району. За словами мешканців, дорога до їхнього населеного пункту знаходиться в жахливому стані, через що є проблема з під’їздом до обласного центру.

– В нас є служба автомобільних доріг, яка займається ремонтом усіх доріг на території України, отримує певні кошти та проводить тендери, – пояснив Анатолій Дмитрович. – «Автодор» вже має затверджений план доріг, які мають ремонтуватися, але в мене немає інформації про те, чи є ваше село в цьому плані. Тому, на основі вашого звернення я поцікавлюся, чи  затверджена дорога до вашого села. У випадку, якщо її немає, будемо шукати інші можливості для вирішення вашої проблеми.

В ході прийому громадян до голови обласної Ради також надійшла низка звернень стосовно земельних питань та надання матеріальної допомоги.

Розглянувши всі заяви та скарги громадян, озвучені під час прийому, голова обласної Ради Анатолій Олійник дав відповідні доручення щодо їхнього виконання підпорядкованим службам і підрозділам, а також взяв на особистий контроль вирішення всіх порушених питань.

Повернутись Створено: 14 квітня 2017 року, 15:16 Переглядів: 455

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація