Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

100 мільйонів гривень на ліквідацію наслідків пожежі надійде 29 вересня Роздрукувати

Голова обласної Ради Анатолій Олійник взяв участь у засіданні штабу з ліквідації наслідків пожежі на військових складах, яке Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман провів у Калинівці. Глава Уряду здійснив обліт місця події та проінспектував хід проведення всіх ліквідаційних робіт.

Він подякував усім службам, які оперативно й ефективно провели всі роботи з локалізації пожежі, евакуації людей із небезпечних територій, а також ліквідації наслідків вибухів.

– Найголовніше - усі живі, – сказав Володимир Борисович. – Ми все відновимо, відбудуємо, жодного постраждалого  не залишимо без уваги. І тому зараз стоїть завдання – якісно організувати відновлення усіх помешкань, шкіл, інфраструктурних об’єктів. Ми вже виділили одразу 100 мільйонів гривень, усі проблеми будуть вирішені. Якщо потрібні будуть ще 100 мільйонів гривень, виділимо додатково.

У Калинівці разом з главою Уряду  перебуває Міністр фінансів України Олександр Данилюк задля оперативного вирішення питань виділення коштів з держбюджету на проведення відновлювальних робіт, а також голова ДСНС Микола Чечоткін.

Виділені Урядом 100 млн. грн. підуть на відновлення осель, шкіл та об’єктів інфраструктури.  

– Я поставив завдання місцевій владі визначити відповідальних за кожне село, за кожну територію для проведення всіх робіт та визначення потреб у матеріалах та послугах. Роботи розпочаті, – сказав Глава Уряду. – Наразі проводиться остаточна ліквідація наслідків пожежі та розмінування. Ніхто не залишиться поза увагою.

Розпорядником виділених Урядом коштів буде Вінницька облдержадміністрація. Кошти надійдуть до кінця дня 29 вересня.

Після цього глава Уряду та члени оперативного штабу направились у с. Павлівку, де від вибухів постраждала кожна друга хата. Місцеву середню школи вчителі і жителі приводять до ладу – там до 90% знищено вікна та стелі.  Відновити навчання планують через місяць.  У ці хвилини місцеві жителі отримують безкоштовно шифер.

Відвідав Володимир Гройсман і будівлю подружжя Ковальчуків, яка вигоріла вщент. У момент вибухів вони разом з сусідами перебували у Козятині, коли повернулись – застали згарище. Будинок пенсіонерів буде відновлено.

Депутати обласної Ради Тарас Кобець та Андрій Мельник також у цей день відвідали родини потерпілих від пожеж на військових складах у Калинівці та Павлівці. Вони передали кошти для відновлення будівель.

Повернутись Створено: 29 вересня 2017 року, 16:43 Переглядів: 567

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація