Фото без опису

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

1000 пакунків для догляду за малюком отримали громади Вінниччини від Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу Роздрукувати

Під час воєнного стану кожна людина потребує підтримки, але ті є ті, кому вона особливо потрібна. Серед них – жінки, які нещодавно стали мамами. І саме для них Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб сформував важливу допомогу – пакунки для догляду за малюком. 1000 таких пакунків передали в усі громади Вінницької області. З них 100 пакунків вже отримало пологове відділення Вінницької обласної клінічної лікарні імені Миколи Пирогова.

До пакунка для догляду за малюком увійшов набір косметичних засобів для немовлят відомого французького виробника Mustela – пом'якшувальні шампуні, гелі «2 в 1» для волосся і тіла, креми від себорейних кірочок, вітамінізовані захисні креми, зволожуючі крем-емульсії, молочко для тіла та інші необхідні засоби.

Найближчим часом таку необхідну допомогу отримає кожна матуся Вінниччини, яка народила дитину з 6 грудня до 1 січня 2023 року включно. Її адресно доставлять координатори Штабу на місцях.

Пакунок для доглядом за малюком – один з проєктів Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу. Його роботу координують Володимир Гройсман, голова Вінницької обласної Ради Вячеслав Соколовий та Вінницький міський голова Сергій Моргунов. За період своєї діяльності в рамках співпраці з міжнародними партнерами, благодійними фондами та громадськими організаціями волонтери Штабу доставили та розподілили понад 1,5 тисячі тонн гуманітарних вантажів із 16 країн світу.

Повернутись Створено: 20 грудня 2022 року, 08:30

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація