Фото без опису

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

100-літній ювілей відсвяткувала жителька села Ободівка Роздрукувати

100 років від дня народження відсвяткувала жителька села Ободівка Тростянецького району Євдокія Осадчук. Депутат обласної Ради Геннадій Мазур разом з Ободівським сільським головою Костянтином Ременюком привітали ювілярку.

– Знаю, що Євдокія Афанасіївна виховувала двох своїх внуків після смерті доньки, вивчила їх, одружила та дочекалася правнуків, доживши до поважного 100-річного ювілею. Побажав довгих їй років життя, – прокоментував депутат обласної Ради Геннадій Мазур.

Народилася Євдокія Осадчук 1 березня 1920 року в селі Жабокричка, Чечельницького району. Закінчила 7 класів сільської школи, після школи навчилась на бухгалтерських курсах в м. Камянець-Подільському. Після закінчення працювала в бухгалтерії колгоспу до початку війни. За окупації працювала примусово на різних роботах. Після звільнення України від фашистсько-німецьких військ повернулася на роботу до рідного колгоспу та працювала до виходу на заслужений відпочинок. В 1985 році переїхала зі своїм чоловіком на проживання у село Ободівку.

Стежте за новинами у Теlegram
Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

Повернутись Створено: 2 березня 2020 року, 10:16

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація