30 січня о 14.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

100-річчя відзначає Вінницька обласна профспілка педагогів Роздрукувати

Сьогодні, 20 вересня, 100-річний ювілей відзначила Вінницька обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України. З цією знаменною подією членів профспілки привітали голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, народний депутат України Сергій Кудлаєнко, заступник Вінницького міського голови Галина Якубович, а також представники профспілок з інших областей та районів Вінницької області. 

Розпочав урочисту зустріч голова профспілки працівників освіти і науки Сергій Пугачов та запропонував перегляд історичного документального фільму про шлях становлення та розвитку Вінницької організації профспілки педагогів.

Після перегляду фільму з ювілеєм присутніх привітав голова обласної Ради Анатолій Олійник.

– Я, як представник найвищого представницького органу місцевого самоврядування, ловлю себе на думці, що в нас із вашою організацією багато спільних питань, напрямів роботи, можливостей, але і, крім того, ми маємо й спільну відповідальність, – зауважив у своєму виступі Анатолій Дмитрович. – Ще колись відомий Уінстон Черчіль говорив, що шкільні вчителі володіють владою, про яку прем’єр-міністри можуть тільки мріяти.

Також Анатолій Олійник висловив сподівання, що профспілка освіти Вінницької області й надалі буде  порадником  та  помічником  спілчан  у  наданні  правової допомоги, громадського  контролю за  дотриманням законодавства про  працю, питанні  виплат  заробітної плати,  атестації  педагогічних працівників, звільненні,  вирішенні  конфліктних  ситуацій. 

Привітали також членів профспілки народний депутат України Сергій Кудлаєнко, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, заступник Вінницького міського голови Галина Якубович.

Після слів привітань кращим членам профспілки Анатолій Олійник і Валерій Коровій вручили Почесні грамоти облдержадміністрації та обласної Ради, а Сергій Кудлаєнко вручив колективу Вінницької організації профспілки освіти і науки України та кращим членам профспілки педагогів грамоти Верховної Ради України.

Сьогодні обласна профорганізація освітян об’єднує 27 районних, 3 міські, 1467 первинних організацій, які охоплюють майже 70 тисяч членів профспілки. Активна позиція практично всіх районних, міських, вузівських профорганізацій сприяє вирішенню проблем освіти та освітян уже в новітні часи.
Історія профспілки незаперечно доводить, що сила в єдності, коли є спільність у вимогах і діях, в солідарності з трудящими різних професій.

Повернутись Створено: 20 вересня 2017 року, 14:33 Переглядів: 681

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація