Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

100-річний ювілей відзначило обласне управління лісового та мисливського господарства Роздрукувати

Сьогодні, 14 лютого, своє 100-річчя відзначає Вінницьке обласне управління лісового та мисливського господарства. З нагоди цього свята у Вінницькому обласному українському академічно-драматичному театрі імені М.К. Садовського відбувся обласний лісівничо-просвітницький захід «Пізнай ліс».

Привітати прийшли голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, заступник голови Державного агентства лісових ресурсів України Володимир Бондар, Вінницький міський голова Сергій Моргунов, працівники лісового господарства Вінниччини, а також ветерани галузі.

Начальник Вінницького обласного управління лісового та мисливського господарства Анатолій Бондар разом із членами учнівського лісництва привітали подарунками ветеранів лісового господарства. Вітаючи присутніх Анатолій Омелянович зазначив, що саме завдяки ратній праці ветеранів лісової галузі ми увійшли у ХХІ століття, маючи велике багатство – величні ліси, створені попередніми поколіннями лісівників.

– Сьогодні, вітаючи у цьому залі представників ветеранів лісового господарства, ми вшановуємо усі покоління лісівників, які з 1944 року (за неповними даними через відсутність архівів) на Вінниччині створили 174807,3 га лісів: відтворено 111788,5 га і створено 63018,8 га нових лісів, – зазначив під час виступу Анатолій Бондар. – У 1991 році лісистість Вінницької області складала близько 11%, зараз – 13,8%. Лише за роки незалежності України на Вінниччині створено 37122 га лісів: відтворено 25607 га, створено нових лісів 11515 га. Для досягнення мінімальної оптимальної лісистості 15% в області необхідно ще створити близько 30 тисяч гектарів лісів. А ще краще було б довести лісистість і до 20.

До вітального слова долучився також голова обласної Ради Анатолій Олійник, який  подякував усім лісівникам за те, що вони професійно виконують покладені на них обов’язки, а також за їхнє дбайливе ставлення до природи та лісу.

– Цього дня дозвольте привітати вас із ювілеєм, 100-річчям утворення територіального органу управління лісами Вінниччини. Вітаю усіх, хто небайдужий до проблем лісового господарства, хто своєю працею і турботою сприяє його збереженню та примноженню, хто просто любить, береже і рятує ліс, – сказав Анатолій Дмитрович. – Здоров’я Вам, успіхів та натхнення, нехай Ваша повсякденна праця приносить задоволення та позитивні результати.

Також зі святом присутніх привітали голова облдержадміністрації Валерій Коровій, Вінницький міський голова Сергій Моргунов та заступник голови Державного агентства лісових ресурсів України Володимир Бондар.

Під час урочистостей кращим працівникам лісової галузі області вручили державні відзнаки, грамоти та подяки за вагомий внесок у розвиток лісового та мисливського господарства Вінницької області.

Повернутись Створено: 14 лютого 2019 року, 16:40 Переглядів: 420

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація