Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

101-му окремому Полку зв’язку вручили новий бойовий прапор Роздрукувати

З нагоди Дня Збройних сил України голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, Секретар Вінницької міської ради Павло Яблонський, перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, депутати обласної Ради Ігор Хміль, Григорій Зозуля, Олексій Бородій, Олександр Крученюк, керівники департаментів ОДА, працівники виконавчого апарату обласної Ради та громадськість міста поклали квіти до меморіалу Слави і пам’ятного знаку Небесній Сотні та загиблим героям АТО.

Також 101-му окремому Полку зв’язку Повітряних сил, який був сформований 27 червня 1941 року, вручили новий бойовий прапор.

За свій бойовий шлях Полк отримав орден «Червону зірку». 150 військовослужбовців брали участь в зоні АТО, сьогодні виконують бойові завдання 15 військовослужбовців полку.

Командування Збройних сил та Повітряних сил, високо оцінюючи досягнення військовослужбовців, вручило їм український бойовий стяг.

- В цей пам’ятний день дозвольте привітати Вас з отриманням бойового прапора. Впевнений, що ви гідно несете свою службу на благо демократичної, процвітаючої держави України, – наголосив голова обласної Ради Анатолій Олійник під час свого виступу перед військовослужбовцями.

Урочисті заходи завершились маршем військовослужбовців 101-го окремого Полку зв’язку.

 

Повернутись Створено: 5 грудня 2016 року, 13:37 Переглядів: 1222

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація