Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці відкрили відділення для лікування хворих на хіміорезистентний туберкульоз

    Сьогодні, 17 січня, відбулося урочисте відкриття відділення для лікування хворих на хіміорезистентний туберкульоз Вінницького обласного спеціалізованого територіального медичного об’єднання «Фтизіатрія». Участь у відкритті взяли голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, завідувач відділу к ....

  • На одноразову допомогу «Пакунок малюка» Вінниччина отримає більше 64 мільйонів гривень

    17 січня під головуванням Геннадія Мазура відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм за участі заступника голови обласної Ради Михайла Кременюка, депутата обласної Ради 7 скликання Юрія Яремчука, керівників департаментів та управлінь облдержадміністрації, а також керівників комунальних підприє ....

  • Анатолій Олійник у прямому ефірі програми «Людський фактор»

    У прямому ефірі програми «Людський фактор» радіо «Місто над Бугом» з журналісткою Іриною Булгаковою голова обласної Ради Анатолій Олійник спілкувався на тему надання Томосу для України, про основні досягнення на посаді голови облради, про програми, які впроваджують в області, про перехід обласної Ради на систему електронног ....

1031 першокурсник ВНТУ прийняв урочисту обіцянку студента Роздрукувати

31 серпня у Вінницькому національному технічному університеті відбулись урочистості з нагоди посвяти першокурсників у студенти. Із початком навчального року керівництво закладу, професорсько-викладацький склад, аспірантів, студентів та їхніх рідних привітали заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк і народний депутат України Сергій Кудлаєнко.

Розпочинаючи святкове дійство, під звучання «Маршу стрільців» першокурсники внесли державний прапор України, штандарт та прапор ВНТУ, а кращі магістри запалили символічну «Чашу знань».

– Прийміть найщиріші вітання з початком навчального року. Ви вступили до одного з найкращих технічних вишів держави, – звернувся до присутніх від імені голови обласної Ради та депутатського корпусу Михайло Кременюк. – Я бажаю кожному із вас гідно пройти студентський шлях, отримати якісну освіту і стати фаховими інженерами, електромеханіками, програмістами. Зичу вам мирного неба, підкорення нових можливостей і досягнення поставлених цілей.

Здобути нові вершини знань, зустріти надійних друзів та успішно оволодіти бажаним фахом побажав першокурсникам народний депутат України Сергій Кудлаєнко.

До студентів та їхніх батьків також звернувся ректор Вінницького національного технічного університету Володимир Грабко, зазначивши, що студентське життя є нелегким, але завжди цікавим та захоплюючим. Він побажав, аби навчальний рік був багатим на добрі здобутки у знаннях і успіхів у реалізації планів.

Своїм неоціненним навчальним досвідом та цінними порадами поділилися із першокурсниками старші студенти, передавши для них символічний ключ до скарбниці знань, а також квиток державного зразка.

Першокурсники зачитали урочисту обіцянку студента і пройшли перед присутніми урочистим маршем.

Серед 1031 першокурсника – майбутніх бакалаврів та магістрів – електрики і електромеханіки, менеджери-економісти, програмісти та системотехніки, бакалаври і магістри комп’ютерних систем та автоматики, радіотехніки, будівельники, екологи, бакалаври та магістри машинобудування і транспорту.

Варто зазначити , що в цьогорічному академічному рейтингу закладів вищої освіти «Топ-200 Україна 2018» ВНТУ посів 25 місце зі 200 топових університетів України.

Повернутись Створено: 31 серпня 2018 року, 12:46 Переглядів: 693

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація