25 вересня о 11.00 в приміщенні Вінницької обласної клінічної лікарні ім.М.І. Пирогова (конференц-зала хірургічного корпусу, вул. Пирогова, 46) відбудеться виїзне засідання президії обласної Ради.

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 35 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 18.09.2018 №210 Про чергову 35 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 35 сесії обласної Ради 7 скликання 28 вересня 2018 року о 10 годин ....

  • 163 сільгосппідприємства Вінниччини успішно скористались програмою зі здешевлення техніки

    Сьогодні, 19 вересня, на базі Тульчинського коледжу ветеринарної медицини пройшло виїзне розширене засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради. Розпочали засідання з хвилини мовчання в пам’ять громадської діячки, Урядового уповноваженого з прав осіб з інвалідністю, Почесної громадянки міста Вінн ....

  • На будівництва сміттєсортувальних ліній у райцентрах області виділять по  1 мільйону гривень

    Під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Андрія Гижка відбулось засідання обласної конкурсної комісії обласного фонду охорони навколишнього природного середовища. Участь у роботі комісії взяли депутати обласної Ради Людмила Головашич, яка є секретарем постійної комісії з питань охорони навколишнього природного середовища, еко ....

1031 першокурсник ВНТУ прийняв урочисту обіцянку студента Роздрукувати

31 серпня у Вінницькому національному технічному університеті відбулись урочистості з нагоди посвяти першокурсників у студенти. Із початком навчального року керівництво закладу, професорсько-викладацький склад, аспірантів, студентів та їхніх рідних привітали заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк і народний депутат України Сергій Кудлаєнко.

Розпочинаючи святкове дійство, під звучання «Маршу стрільців» першокурсники внесли державний прапор України, штандарт та прапор ВНТУ, а кращі магістри запалили символічну «Чашу знань».

– Прийміть найщиріші вітання з початком навчального року. Ви вступили до одного з найкращих технічних вишів держави, – звернувся до присутніх від імені голови обласної Ради та депутатського корпусу Михайло Кременюк. – Я бажаю кожному із вас гідно пройти студентський шлях, отримати якісну освіту і стати фаховими інженерами, електромеханіками, програмістами. Зичу вам мирного неба, підкорення нових можливостей і досягнення поставлених цілей.

Здобути нові вершини знань, зустріти надійних друзів та успішно оволодіти бажаним фахом побажав першокурсникам народний депутат України Сергій Кудлаєнко.

До студентів та їхніх батьків також звернувся ректор Вінницького національного технічного університету Володимир Грабко, зазначивши, що студентське життя є нелегким, але завжди цікавим та захоплюючим. Він побажав, аби навчальний рік був багатим на добрі здобутки у знаннях і успіхів у реалізації планів.

Своїм неоціненним навчальним досвідом та цінними порадами поділилися із першокурсниками старші студенти, передавши для них символічний ключ до скарбниці знань, а також квиток державного зразка.

Першокурсники зачитали урочисту обіцянку студента і пройшли перед присутніми урочистим маршем.

Серед 1031 першокурсника – майбутніх бакалаврів та магістрів – електрики і електромеханіки, менеджери-економісти, програмісти та системотехніки, бакалаври і магістри комп’ютерних систем та автоматики, радіотехніки, будівельники, екологи, бакалаври та магістри машинобудування і транспорту.

Варто зазначити , що в цьогорічному академічному рейтингу закладів вищої освіти «Топ-200 Україна 2018» ВНТУ посів 25 місце зі 200 топових університетів України.

Повернутись Створено: 31 серпня 2018 року, 12:46 Переглядів: 557

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація