Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

1031 першокурсник ВНТУ прийняв урочисту обіцянку студента Роздрукувати

31 серпня у Вінницькому національному технічному університеті відбулись урочистості з нагоди посвяти першокурсників у студенти. Із початком навчального року керівництво закладу, професорсько-викладацький склад, аспірантів, студентів та їхніх рідних привітали заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк і народний депутат України Сергій Кудлаєнко.

Розпочинаючи святкове дійство, під звучання «Маршу стрільців» першокурсники внесли державний прапор України, штандарт та прапор ВНТУ, а кращі магістри запалили символічну «Чашу знань».

– Прийміть найщиріші вітання з початком навчального року. Ви вступили до одного з найкращих технічних вишів держави, – звернувся до присутніх від імені голови обласної Ради та депутатського корпусу Михайло Кременюк. – Я бажаю кожному із вас гідно пройти студентський шлях, отримати якісну освіту і стати фаховими інженерами, електромеханіками, програмістами. Зичу вам мирного неба, підкорення нових можливостей і досягнення поставлених цілей.

Здобути нові вершини знань, зустріти надійних друзів та успішно оволодіти бажаним фахом побажав першокурсникам народний депутат України Сергій Кудлаєнко.

До студентів та їхніх батьків також звернувся ректор Вінницького національного технічного університету Володимир Грабко, зазначивши, що студентське життя є нелегким, але завжди цікавим та захоплюючим. Він побажав, аби навчальний рік був багатим на добрі здобутки у знаннях і успіхів у реалізації планів.

Своїм неоціненним навчальним досвідом та цінними порадами поділилися із першокурсниками старші студенти, передавши для них символічний ключ до скарбниці знань, а також квиток державного зразка.

Першокурсники зачитали урочисту обіцянку студента і пройшли перед присутніми урочистим маршем.

Серед 1031 першокурсника – майбутніх бакалаврів та магістрів – електрики і електромеханіки, менеджери-економісти, програмісти та системотехніки, бакалаври і магістри комп’ютерних систем та автоматики, радіотехніки, будівельники, екологи, бакалаври та магістри машинобудування і транспорту.

Варто зазначити , що в цьогорічному академічному рейтингу закладів вищої освіти «Топ-200 Україна 2018» ВНТУ посів 25 місце зі 200 топових університетів України.

Повернутись Створено: 31 серпня 2018 року, 12:46 Переглядів: 901

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація