14 листопада о 10.00 в приміщенні обласної Ради (каб.209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм. 16 листопада о 14.00 в приміщенні обласної Ради (каб.303) відбудеться засідання постійної комісії з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв’язків з громадскістю.

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 2020 рік має стати ключовим для процесу децентралізації в Україні

    Делегація Вінницької області взяла участь у засіданні Ради регіонального розвитку. До її складу увійшло близько 70 осіб – це представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, бізнесу та підприємництва, депутати рад різних рівнів та журналісти. Серед них депутати обласної Ради – Лариса Білозір, Людмила Станіславенко, Ми ....

  • Розпочато громадське обговорення проектів рішень

    Вінницька обласна Рада оголошує проведення громадського обговорення проектів рішень «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2019 рік» та «Про обласний бюджет на 2019 рік», внесеного обласною державною адміністрацією на розгляд позачергової сесії обласної Ради. Ознайомитись з проектами рішень ....

  • Штрафи за сміття збільшаться у десятки разів

    В рамках XIV Міжнародного конгресу «Інституційні та технічні аспекти реформування житлово-комунального господарства-2018» та XVI Міжнародної спеціалізованої виставки «КомунТех-2018» пройшло засідання круглого столу «Сфера управління побутовими відходами – європейський шлях розвитку». Від Вінницької обласно ....

1031 першокурсник ВНТУ прийняв урочисту обіцянку студента Роздрукувати

31 серпня у Вінницькому національному технічному університеті відбулись урочистості з нагоди посвяти першокурсників у студенти. Із початком навчального року керівництво закладу, професорсько-викладацький склад, аспірантів, студентів та їхніх рідних привітали заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк і народний депутат України Сергій Кудлаєнко.

Розпочинаючи святкове дійство, під звучання «Маршу стрільців» першокурсники внесли державний прапор України, штандарт та прапор ВНТУ, а кращі магістри запалили символічну «Чашу знань».

– Прийміть найщиріші вітання з початком навчального року. Ви вступили до одного з найкращих технічних вишів держави, – звернувся до присутніх від імені голови обласної Ради та депутатського корпусу Михайло Кременюк. – Я бажаю кожному із вас гідно пройти студентський шлях, отримати якісну освіту і стати фаховими інженерами, електромеханіками, програмістами. Зичу вам мирного неба, підкорення нових можливостей і досягнення поставлених цілей.

Здобути нові вершини знань, зустріти надійних друзів та успішно оволодіти бажаним фахом побажав першокурсникам народний депутат України Сергій Кудлаєнко.

До студентів та їхніх батьків також звернувся ректор Вінницького національного технічного університету Володимир Грабко, зазначивши, що студентське життя є нелегким, але завжди цікавим та захоплюючим. Він побажав, аби навчальний рік був багатим на добрі здобутки у знаннях і успіхів у реалізації планів.

Своїм неоціненним навчальним досвідом та цінними порадами поділилися із першокурсниками старші студенти, передавши для них символічний ключ до скарбниці знань, а також квиток державного зразка.

Першокурсники зачитали урочисту обіцянку студента і пройшли перед присутніми урочистим маршем.

Серед 1031 першокурсника – майбутніх бакалаврів та магістрів – електрики і електромеханіки, менеджери-економісти, програмісти та системотехніки, бакалаври і магістри комп’ютерних систем та автоматики, радіотехніки, будівельники, екологи, бакалаври та магістри машинобудування і транспорту.

Варто зазначити , що в цьогорічному академічному рейтингу закладів вищої освіти «Топ-200 Україна 2018» ВНТУ посів 25 місце зі 200 топових університетів України.

Повернутись Створено: 31 серпня 2018 року, 12:46 Переглядів: 616

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація