Фото без опису

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

106 питань порядку денного розглянуть депутати на черговій сесії Роздрукувати

Сьогодні, 21 червня, у сесійній залі під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника відбулося засідання президії. Напередодні чергової 38 сесії обласної Ради 7 скликання, запланованої на 26 червня, депутати упорядкували порядок денний пленарного засідання.

У роботі президії взяли участь 18 членів президії із 31, а також голови постійних комісій, депутатських груп і фракцій обласної Ради, керівники управлінь та департаментів облдержадміністрації, представники правоохоронних органів, громадських організацій та засобів масової інформації.

Під час розгляду питань порядку денного голова обласної Ради пояснив, що зі 108 питань – 31 характеризуються, як технічні, бо включають низку затверджень Передавальних актів комунальних закладів сфери охорони здоров’я та про передачу майна до комунальної власності. Ще 13 питань зі зверненнями та дев’ять – кадрових. Щодо питання порядку денного під номером 16 Анатолій Олійник пояснив відсутність підстав для його розгляду. Оскільки воно стосується керівника комунального закладу «Центр кіномистецтв та культури «Кіно-Поділля».

– Вчора відбулося друге засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду керівника комунального закладу у сфері культури, - прокоментував голова обласної Ради. – Під час таємного голосування жоден із двох претендентів не набрав необхідної кількості голосів. Тож, згідно із процедурою, визначеною законодавством, буде оголошено наступний конкурс добору на посаду керівника «Кіно-Поділля». А шістнадцяте питання потрібно виключити з порядку денного у зв’язку із втратою його актуальності.

Про втрату актуальності ще одного питанням повідомив депутат обласної Ради, голова постійної комісії з питань охорони навколишнього природного середовища, екологічної безпеки та раціонального використання надр Володимир Крисько. Питання стосується погодження надання приватному підприємству «Подільська скарбниця» спеціального дозволу на  користування надрами з метою видобування пісковиків Західної ділянки Порогівського родовища, що знаходиться в Ямпільському районі Вінницької області.

До низки питань порядку денного були внесені зміни та доповнення, розглянуті та погоджені постійними комісіями обласної Ради. Включено також другим питанням порядку денного чергової сесії проєкт рішення «Про внесення змін до рішення 36 сесії обласної Ради 7 скликання від 04 грудня 2018 року № 703 «Про обласний бюджет на 2019 рік» (зі змінами).

Депутат обласної Ради Геннадій Мазур запропонував перенести 98 питання на 22, оскільки воно стосується екологічної ситуації в селищі міського типу Тростянець, яка потребує негайного вирішення, запевняє він. Члени президії підтримали пропозицію свого колеги 17 голосами.

Також під час засідання депутати Сергій Кривешко та Ярослав Хребтій порушили питання щодо необхідності виділення матеріальної допомоги з депутатського фонду на лікування двох важкохворих дітей 2016 та 2002 року народження.

За підсумками засідання президії кількість питань скоротилась зі 108 до 106.

Повернутись Створено: 21 червня 2019 року, 16:18

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація