Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

11 проектів рішень погоджено комісією з питань законності Роздрукувати

8 червня під головуванням Андрія Вигонюка відбулося засідання постійної комісії обласної Ради з питань законності, боротьби з корупцією, люстрації, регламенту та депутатської діяльності. Для обговорення питань були запрошені директор Департаменту цивільного захисту облдержадміністрації Сергій Вовченко, депутат обласної Ради Сергій Стаднік, керуючий справами виконавчого апарату Вінницької обласної Ради Тетяна Яременко, заступник керуючого справами – начальний юридичного відділу виконавчого апарату обласної Ради    Алла Олійник, представники засобів масової інформації та громадськості. 

Членами комісії погоджено для клопотання про нагородження Грамотами та Почесними грамотами Верховної Ради України таких кандидатів: Кулиняку І.М., Палку М.І., Шевчук Л.І., Литвиненка Г.В., які є  ліквідаторами аварії на ЧАЕС; скульптора, Заслуженого художника України Стукана В.Є.; заступника начальника загального відділу виконавчого апарату обласної Ради Мусієнко Т.М.

Директор Департаменту цивільного захисту облдержадміністрації Сергій Вовченко  проінформував членів комісії про планове питання роботи обласної Ради, що пропонується для розгляду на пленарному засіданні обласної Ради в ІІ кварталі 2017 року, а саме - «Про хід виконання Комплексної оборонно-правоохоронної програми Вінницької області на 2016-2020 роки «Безпечна Вінниччина – взаємна відповідальність влади та громад», затвердженої рішенням 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 35».

Крім того, комісією підтримане ще одне планове питання роботи обласної Ради на 2017 рік – проект рішення «Про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку на території області».

Розглядався і ряд важливих питань, таких як «Про внесення змін та доповнень до Комплексної оборонно-правоохоронної програми Вінницької області на 2016-2020 роки «Безпечна Вінниччина – взаємна відповідальність влади та громад», затвердженої рішенням 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 35»  та «Про зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання».  

Загалом на розгляд комісії виносилося 13 проектів рішень з 25 питань  порядку денного, 11 проектів рішень погоджено комісією та рекомендовано голові обласної Ради внести на розгляд пленарного засідання сесії обласної Ради.

За результатами обговорення питань порядку денного членами постійної комісії були прийняті відповідні рішення. Детальніше з протоколом та висновками постійної комісії можна ознайомитися на сайті обласної Ради в розділі «Документи».

Повернутись Створено: 9 червня 2017 року, 11:06 Переглядів: 611

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація