Фото без опису

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

11 проектів рішень погоджено комісією з питань законності Роздрукувати

8 червня під головуванням Андрія Вигонюка відбулося засідання постійної комісії обласної Ради з питань законності, боротьби з корупцією, люстрації, регламенту та депутатської діяльності. Для обговорення питань були запрошені директор Департаменту цивільного захисту облдержадміністрації Сергій Вовченко, депутат обласної Ради Сергій Стаднік, керуючий справами виконавчого апарату Вінницької обласної Ради Тетяна Яременко, заступник керуючого справами – начальний юридичного відділу виконавчого апарату обласної Ради    Алла Олійник, представники засобів масової інформації та громадськості. 

Членами комісії погоджено для клопотання про нагородження Грамотами та Почесними грамотами Верховної Ради України таких кандидатів: Кулиняку І.М., Палку М.І., Шевчук Л.І., Литвиненка Г.В., які є  ліквідаторами аварії на ЧАЕС; скульптора, Заслуженого художника України Стукана В.Є.; заступника начальника загального відділу виконавчого апарату обласної Ради Мусієнко Т.М.

Директор Департаменту цивільного захисту облдержадміністрації Сергій Вовченко  проінформував членів комісії про планове питання роботи обласної Ради, що пропонується для розгляду на пленарному засіданні обласної Ради в ІІ кварталі 2017 року, а саме - «Про хід виконання Комплексної оборонно-правоохоронної програми Вінницької області на 2016-2020 роки «Безпечна Вінниччина – взаємна відповідальність влади та громад», затвердженої рішенням 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 35».

Крім того, комісією підтримане ще одне планове питання роботи обласної Ради на 2017 рік – проект рішення «Про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку на території області».

Розглядався і ряд важливих питань, таких як «Про внесення змін та доповнень до Комплексної оборонно-правоохоронної програми Вінницької області на 2016-2020 роки «Безпечна Вінниччина – взаємна відповідальність влади та громад», затвердженої рішенням 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 35»  та «Про зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання».  

Загалом на розгляд комісії виносилося 13 проектів рішень з 25 питань  порядку денного, 11 проектів рішень погоджено комісією та рекомендовано голові обласної Ради внести на розгляд пленарного засідання сесії обласної Ради.

За результатами обговорення питань порядку денного членами постійної комісії були прийняті відповідні рішення. Детальніше з протоколом та висновками постійної комісії можна ознайомитися на сайті обласної Ради в розділі «Документи».

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Повернутись Створено: 9 червня 2017 року, 11:06

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація