Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

11 студентів-архітекторів з Польщі вивчатимуть архітектуру Вінниці Роздрукувати

18 травня керуюча справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко і керівник Секретаріату Вінницької обласної Асоціації місцевого самоврядування Віктор Вікалюк зустрілися з делегацією студентів-архітекторів з Лодзинського воєводства Республіки Польща. На зустріч також були запрошені студенти Вінницького національного технічного університету.

Візит відбувся в рамках співпраці наукового кола студентів-архітекторів Лодзинської політехніки „IX Piętro”, що діє в Інституті архітектури й урбаністики Лодзинської політехніки та Вінницьким національним технічним університетом.

– Вінницька область із Лодзинським воєводством мають дружні, партнерські й ефективні взаємовідносини. Ми вдруге раді вас зустрічати на Вінниччині, – звернулася до гостей Тетяна Яременко. – Передаю вам вітання від голови обласної Ради Анатолія Олійника, який безпосередньо опікується реалізацією цього проекту. Бажаємо, щоб ви отримали всю необхідну для вас інформацію, а ваше перебування у нас було комфортним, цікавим і корисним.

Вона коротко охарактеризувала Вінницьку область, а також розповіла польським друзям про діяльність обласної Ради. Тетяна Яременко подякувала польським партнерам за візит і висловила сподівання на продовження дружніх стосунків.

Керівник Секретаріату Вінницької обласної Асоціації місцевого самоврядування Віктор Вікалюк зазначив, що співпраця наших регіонів в майбутньому залежить від взаємовідносин між молодим поколінням двох країн.

Наприкінці зустрічі сторони обмінялися сувенірами і подарунками.

Протягом 17-20 травня у Вінниці 11 студентів-архітекторів і 2 викладачі з Польщі спільно зі студентами ВНТУ вивчатимуть архітектуру міста.

Вони візьмуть участь у проведенні польсько-українських занять з архітектури і містобудування та пленеру малюнків, організаторами яких є Вінницька обласна Рада, Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування та Вінницький національний технічний  університет.

Українські студенти з ВНТУ працюватимуть з польською делегацією та будуть для них гідами під час роботи в місті 18 травня, покажуть місто зі своєї точки зору, а їхні колеги з Польщі за допомогою малюнків та креслень відтворять своє бачення Вінниці. Така співпраця – це можливість для обміну досвідом та протистояння різних точок зору.

Результати спільної роботи будуть представлені у вигляді виставки 19 травня на Європейській площі під час святкування Дня Європи. Виставка робіт буде доступна для широкого загалу.

Повернутись Створено: 18 травня 2018 року, 14:04 Переглядів: 383

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація