Фото без опису

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

11 студентів-архітекторів з Польщі вивчатимуть архітектуру Вінниці Роздрукувати

18 травня керуюча справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко і керівник Секретаріату Вінницької обласної Асоціації місцевого самоврядування Віктор Вікалюк зустрілися з делегацією студентів-архітекторів з Лодзинського воєводства Республіки Польща. На зустріч також були запрошені студенти Вінницького національного технічного університету.

Візит відбувся в рамках співпраці наукового кола студентів-архітекторів Лодзинської політехніки „IX Piętro”, що діє в Інституті архітектури й урбаністики Лодзинської політехніки та Вінницьким національним технічним університетом.

– Вінницька область із Лодзинським воєводством мають дружні, партнерські й ефективні взаємовідносини. Ми вдруге раді вас зустрічати на Вінниччині, – звернулася до гостей Тетяна Яременко. – Передаю вам вітання від голови обласної Ради Анатолія Олійника, який безпосередньо опікується реалізацією цього проекту. Бажаємо, щоб ви отримали всю необхідну для вас інформацію, а ваше перебування у нас було комфортним, цікавим і корисним.

Вона коротко охарактеризувала Вінницьку область, а також розповіла польським друзям про діяльність обласної Ради. Тетяна Яременко подякувала польським партнерам за візит і висловила сподівання на продовження дружніх стосунків.

Керівник Секретаріату Вінницької обласної Асоціації місцевого самоврядування Віктор Вікалюк зазначив, що співпраця наших регіонів в майбутньому залежить від взаємовідносин між молодим поколінням двох країн.

Наприкінці зустрічі сторони обмінялися сувенірами і подарунками.

Протягом 17-20 травня у Вінниці 11 студентів-архітекторів і 2 викладачі з Польщі спільно зі студентами ВНТУ вивчатимуть архітектуру міста.

Вони візьмуть участь у проведенні польсько-українських занять з архітектури і містобудування та пленеру малюнків, організаторами яких є Вінницька обласна Рада, Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування та Вінницький національний технічний  університет.

Українські студенти з ВНТУ працюватимуть з польською делегацією та будуть для них гідами під час роботи в місті 18 травня, покажуть місто зі своєї точки зору, а їхні колеги з Польщі за допомогою малюнків та креслень відтворять своє бачення Вінниці. Така співпраця – це можливість для обміну досвідом та протистояння різних точок зору.

Результати спільної роботи будуть представлені у вигляді виставки 19 травня на Європейській площі під час святкування Дня Європи. Виставка робіт буде доступна для широкого загалу.

Повернутись Створено: 18 травня 2018 року, 14:04

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація