Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

11 тисяч вінничан отримали воду, завдяки швейцарському проекту DESPRO Роздрукувати

На Вінниччині завершилася 2 фаза швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO, яка тривала протягом 2010-2012 років. За цей період 11 тисяч сільських жителів Іллінецького, Калинівського і Тульчинського районів отримали послугу централізованого водопостачання.

Про ці та інші результати 2-ї фази проекту говорили члени Наглядової ради 5 липня у Вінниці. Доповідали: керівник DESPRO в Україні Оксана Гарнець та експерт з питань децентралізації та публічний послуг DESPRO В’ячеслав Сороковський. Вінниччину представляли голова обласної Ради Сергій Татусяк, голова постійної комісії облради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів Наталія Гетце, директор Департаменту регіонального економічного розвитку облдержадміністрації Андрій Гижко, очільники районів-учасників проекту та потенційні партнери.

Представники DESPRO проінформували, що у 2-й фазі на Вінниччині було заплановано 15 проектів, з яких 10 виконано повністю, 4 – частково, а один довелося призупинити. В результаті було збудовано 128 кілометрів водогону у сільській місцевості вартістю 11 мільйонів гривень. З цієї суми 58% коштів внесли громади, 30% – DESPRO, а 12% – бюджети області різних рівнів.

Голова обласної Ради подякував представникам проекту за ефективно проведену роботу та порозуміння з вінничанами. Він висловив сподівання на ще більший успіх у 3-й фазі проекту, яка триватиме протягом 2013-2017 років і у якій Вінниччина також буде брати участь.

– Ми вже знаємо «правила гри» у цьому проекті і наше завдання їх дотримуватися, щоби був взаємний результат. Впевнений, у третій фазі роботу над відбором проектів полегшить те, що кожна територіальна громада зможе представити свій стратегічний план розвитку до 2020 року, який і визначає пріоритети розбудови громади, – зауважив Сергій Татусяк.

Він наголосив, що проект «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO – це значно більше, ніж просто фінансова допомога громадам. Його навчальна, консультативна, методологічна робота сприяла підвищенню громадської активності, співучасті громадян у житті населеного пункту, ініціативності й відповідальності.

Наразі Наглядова рада проводить підготовчу роботу до 3-ї фази, участь у якій зможуть взяти всі райони області, адже проекти відбиратимуться шляхом відкритого конкурсу. Більше інформації та контакти можна отримати на сайті http://despro.org.ua.

Повернутись Створено: 5 липня 2013 року, 13:39 Переглядів: 948

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація