Фото без опису

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

11 вересня Сергій Татусяк взяв участь у черговому засіданні Кабінету Міністрів України Роздрукувати

Фото без опису

11 вересня відбулося чергове засідання Кабінету Міністрів України, участь у якому взяв голова обласної Ради, уповноважений Національного конгресу місцевого самоврядування Сергій Татусяк.

Головуючий на засіданні Прем’єр-міністр Микола Азаров у своєму виступі відзначив, що серед найголовніших завдань програми активізації економіки України базовим є завдання енергетичної незалежності та енергоефективності.

Микола Азаров зробив акцент на стратегічних напрямах Програми активізації економіки на 2013-2014 роки, що передбачають глибоку модернізацію виробництва у нафтохімічній галузі; нарощування власного видобутку вуглеводневої сировини; укладення довготермінових угод на постачання вуглеводнів з державами – провідними експортерами нафти і газу.

- Отже, сконцентруватися необхідно на створенні привабливих умов для залучення у нафтогазову галузь стратегічних інвесторів. Це передбачено в Енергетичній стратегії України на період до 2030 року, яку Уряд схвалив ще в липні 2013 року, – сказав Прем’єр-міністр.

У своєму виступі Микола Азаров зупинився також на питаннях охорони пам’яток та об’єктів культурної спадщини, яких в  Україні більше 140 тисяч. Глава Уряду звернув увагу на  необхідність визначення з концепцією і пріоритетами збереження культурно-історичної спадщини;  передбачення спеціальної ресурсної бази для послідовного, безперервного ведення цієї справи та  об’єднання зусиль держави і громадськості, залучення ресурсів меценатства, благодійності, добровільної ініціативи.

- Наполягаю, щоб до розгляду науково-проектної документації щодо збереження визначних пам’яток була залучена громадськість. Пропоную створити наглядові ради видатних пам’яток культурно-історичної спадщини і запровадити постійний незалежний моніторинг їх стану. І ще раз підкреслю: участь громадськості та експертної спільноти у прийнятті рішень щодо збереження історичної спадщини має стати обов’язковим правилом, - наголосив Прем’єр-міністр.

- Сьогодні Уряд розгляне проект Державного бюджету на 2014 р. Таким чином, ми починаємо надзвичайно важливий для країни етап бюджетного процесу. Попереду кропітка і стисла в часі робота, - заявив в ході засідання Уряду Микола Азаров.

Фото без опису

Прем'єр зазначив, що при підготовці бюджету основні параметри повинні бути збалансовані таким чином, щоб забезпечити стабільність державних фінансів, завдання економічного розвитку і соціального захисту громадян. І це є головною вимогою до проекту Державного бюджету на наступний рік.

На засіданні Уряду був  також схвалений  проект закону, спрямований на дерегуляцію відносин на ринках, що дасть змогу скоротити кількість перевірок суб’єктів господарювання на ринках, поліпшити умови ведення підприємницької діяльності.

У законопроекті запропоновано позбавити працівників міліції права складати протоколи про адміністративні правопорушення за ст.159 (порушення правил торгівлі на ринках) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

При цьому право складання вищезазначених протоколів залишається лише за посадовими особами, уповноваженими на те виконавчими комітетами сільських, селищних, міських рад, якими встановлюються та затверджуються правила торгівлі на ринках.

Метою законопроекту  є скорочення державного регулювання у сфері суспільних відносин для зменшення державного контролю над суб’єктами господарювання, стимулювання вільної конкуренції на ринках. Це  дасть змогу скоротити кількість перевірок суб’єктів господарювання на ринках, тим самим поліпшивши умови ведення підприємницької діяльності.

На засіданні Уряду були  розглянуті також  інші питання соціально-економічного розвитку України.

Повернутись Створено: 11 вересня 2013 року, 16:38

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація