Фото без опису

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

11 захисників з Вінниччини взяли участь в «Іграх Нескорених» Роздрукувати

11 ветеранів та військових з Вінниччини взяли участь у спортивних змаганнях «Ігри Нескорених», які відбувалися з 31 травня по 2 червня у Києві. Загалом у змаганнях перемогу виборювали 329 учасників, які випробовували власні сили у дев’яти адаптивних видах спорту. 
Список учасників з Вінниччини: 
Бегас Ярослав Григорович
Гарибян Армен Ашотович 
Зелениця Владислав Миколайович
Коцеруба В'ячеслав Володимирович
Кузнєцов Владислав Олексійович
Лавренюк Іван Віталійович
Пелих Валентин Олександрович
Пінчук Роман Сергійович
Поліщук Олег Олександрович
Фіногенов Ярослав Васильович 
Чорний Дмитро Юрійович
Учасники минулих відборів «Ігор Нескорених»  активно  розвивають адаптивний та ветеранський спорт в області. Чисельність команди з Вінниччини щоразу зростає. 
– Головна мета «Ігор Нескорених» – повернення ветеранів до цивільного життя через спорт. Адже реабілітація після отриманих травм потребує колосальних ресурсів. Ветерани, як ніхто інші, вміють підтримувати один одного. Й ті учасники, які поїдуть на змагання за кордон, привезуть досвід, який втілюватимуть тут задля підтримки побратимів, – каже очільниця Українського ветеранського фонду Руслана Величко-Трифонюк.
«Ігри Нескорених» – щорічні міжнародні змагання для ветеранів та бійців, які отримали поранення. Уже за місяць журі оголосить список із 35 фіналістів, які пройдуть до національної збірної та поїдуть на зимові гібридні «Ігри» до Канади, які відбудуться 8-16 лютого 2025 року.
На зимових «Іграх» у Канаді учасники змагатимуться у плаванні, веслуванні на тренажерах, волейболі сидячи, баскетболі на кріслах колісних та регбі на кріслах колісних, а також у нових зимових видах спорту: гірські лижі, сноуборд, біатлон, бігові лижі, скелетон і керлінг на кріслах колісних.
Проєкт втілює Міністерство у справах ветеранів, Український ветеранський фонд, ГО «СтратКом Україна», ГО «Ігри Інвіктус України», ГО «Повернись живим».
Фото без опису

Повернутись Створено: 4 червня 2024 року, 11:43

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація