Фото без опису

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

116 магістрів стали випускниками Вінницької академії неперервної освіти Роздрукувати

Сьогодні, 28 лютого, 116 студентів Комунального вищого навчального закладу «Вінницька академія неперервної освіти» стали випускниками кафедри управління та адміністрування за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування».

Привітати випускників прийшли голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм обласної Ради Геннадій Мазур, заступник голови облдержадміністрації Ігор Івасюк, в.о. директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Володимир Буняк, начальник міжрегіонального управління Національної державної служби у Вінницькій, Хмельницькій, Житомирській областях Костянтин Герасимюк, голова Єврорегіону «Дністер» Сергій Татусяк.

– Дійсно, у вас сьогодні хвилюючий день, ця мить назавжди запам’ятається у вашому житті. Від депутатського корпусу обласної Ради, від імені обласної Ради, як засновника комунального закладу «Вінницька академія неперервної освіти», вітаю вас і бажаю, щоб ті знання, які ви отримали у стінах нашої академії були втілені на практиці у повсякденній роботі. Сьогодні ви перегорнули ще одну сторінку у своєму житті. Вірю, що завдяки вам великими літерами буде вписана нова історія управління і адміністрування в органах місцевого самоврядування, державному управлінні, комунальних закладах, підприємствах і установах. Наразі Україна зовсім по-іншому генерує і почуває в європейській спільноті й на світовій арені, – зазначив Геннадій Мазур у своєму виступі.

Участь в урочистостях взяли доктора економічних наук, проректори, доценти, кандидати наук,  завідувачі кафедр академії, викладачі, випускники.

Наказ про випуск студентів за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» зачитала кандидатка педагогічних наук, доцент Марія Семко. Дипломи магістрам вручили ректор академії Степан Дровозюк та завідувачка кафедри управлінні та адміністрування Надія Василенко.

Програма за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» спрямована на формування нового покоління управлінців для вирішення стратегічних завдань у сучасному конкурентному середовищі в державному та корпоративному секторах, зокрема у сферах: державного управління; місцевого самоврядування; громадських об’єднань; міжнародних неурядових організацій; некомерційних організацій; державних та громадських фондів.

З 2008 року комунальний вищий навчальний заклад «Вінницька академія неперервної освіти» очолює доктор історичних наук, професор Степан Іванович Дровозюк. За роки його керівництва посилився науковий потенціал закладу. Сьогодні тут працюють 9 професорів, докторів наук, 15 кандидатів наук, 19 кандидатів наук, доцентів, висококваліфіковані працівники відділів, лабораторій із великим досвідом методичної та практичної роботи. 16 викладачів кафедр працюють над кандидатськими та докторськими дисертаціями.
Стежте за новинами у Теlegram.
Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook.

Повернутись Створено: 28 лютого 2020 року, 16:16

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація