Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • На підтримку сил оборони з обласного бюджету Вінниччини спрямують понад 75 млн грн

    На засіданні 46 сесії обласної Ради депутати заслухали інформацію про виконання протокольного доручення 43 сесії від 25 серпня 2023 року. У ньому йшлося про першочергове спрямування коштів обласного бюджету на підтримку військових частин Збройних Сил України, зокрема тих, що дислокуються на території Вінницької області та виконують завдання в зоні ....

  • Відбулася 46 чергова сесія Вінницької обласної Ради

    24 листопада Вячеслав Соколовий провів чергову 46 сесію Вінницької обласної Ради. На початку сесійного засідання депутати хвилиною мовчання вшанували пам’ять захисників, захисниць та мирного населення, які загинули у війні з росією. Першим питанням депутати заслухали інформацію про хід виконання Обласної цільової програми соціального захис ....

  • Посилення співпраці та партнерства: делегація Вінниччини перебуває у Свєнтокшиському воєводстві

    19-22 листопада з робочою поїздкою у Польщі перебуває делегація Вінниччини на чолі з головою обласної Ради Вячеславом Соколовим. У Кельце відбулася зустріч із маршалеком Анджеєм Бентковскі, головою крайової ради Аркадіушем Бонком та членом воєводської ради Томашем Ямкою. У складі делегації від Вінниччини – депутат обласної Ради, радник гол ....

116 магістрів стали випускниками Вінницької академії неперервної освіти Роздрукувати

Сьогодні, 28 лютого, 116 студентів Комунального вищого навчального закладу «Вінницька академія неперервної освіти» стали випускниками кафедри управління та адміністрування за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування».

Привітати випускників прийшли голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм обласної Ради Геннадій Мазур, заступник голови облдержадміністрації Ігор Івасюк, в.о. директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Володимир Буняк, начальник міжрегіонального управління Національної державної служби у Вінницькій, Хмельницькій, Житомирській областях Костянтин Герасимюк, голова Єврорегіону «Дністер» Сергій Татусяк.

– Дійсно, у вас сьогодні хвилюючий день, ця мить назавжди запам’ятається у вашому житті. Від депутатського корпусу обласної Ради, від імені обласної Ради, як засновника комунального закладу «Вінницька академія неперервної освіти», вітаю вас і бажаю, щоб ті знання, які ви отримали у стінах нашої академії були втілені на практиці у повсякденній роботі. Сьогодні ви перегорнули ще одну сторінку у своєму житті. Вірю, що завдяки вам великими літерами буде вписана нова історія управління і адміністрування в органах місцевого самоврядування, державному управлінні, комунальних закладах, підприємствах і установах. Наразі Україна зовсім по-іншому генерує і почуває в європейській спільноті й на світовій арені, – зазначив Геннадій Мазур у своєму виступі.

Участь в урочистостях взяли доктора економічних наук, проректори, доценти, кандидати наук,  завідувачі кафедр академії, викладачі, випускники.

Наказ про випуск студентів за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» зачитала кандидатка педагогічних наук, доцент Марія Семко. Дипломи магістрам вручили ректор академії Степан Дровозюк та завідувачка кафедри управлінні та адміністрування Надія Василенко.

Програма за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» спрямована на формування нового покоління управлінців для вирішення стратегічних завдань у сучасному конкурентному середовищі в державному та корпоративному секторах, зокрема у сферах: державного управління; місцевого самоврядування; громадських об’єднань; міжнародних неурядових організацій; некомерційних організацій; державних та громадських фондів.

З 2008 року комунальний вищий навчальний заклад «Вінницька академія неперервної освіти» очолює доктор історичних наук, професор Степан Іванович Дровозюк. За роки його керівництва посилився науковий потенціал закладу. Сьогодні тут працюють 9 професорів, докторів наук, 15 кандидатів наук, 19 кандидатів наук, доцентів, висококваліфіковані працівники відділів, лабораторій із великим досвідом методичної та практичної роботи. 16 викладачів кафедр працюють над кандидатськими та докторськими дисертаціями.
Стежте за новинами у Теlegram.
Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook.

Повернутись Створено: 28 лютого 2020 року, 16:16

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація