30 січня о 14.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

12 дитячих майданчиків відкриють у серпні у Бершадському, Гайсинському, Теплицькому та Тростянецькому районах Роздрукувати

У селі Тростянчик Тростянецького району відбулося урочисте відкриття нового дитячого майданчика, який встановлено за сприяння депутата обласної Ради Лариси Білозір та народного депутата України Миколи Кучера. На свято прийшло близько 200 місцевих мешканців, які прийшли разом зі своїми дітьми та онуками.

- Саме в цей садок я ходила, коли родиною жили в Тростянчику, - говорить Лариса Миколаївна. – І багатьом гойдалкам стільки років як і мені. А сьогодні, після відкриття, на новому майданчику бавилася вже моя донечка зі своїми новими друзями. Найближчим часом буде проведена повна реконструкція сільського дитячого садка, адже жодного разу з моменту відкриття у 70-ті роки минулого століття відновлювальні роботи не проводилися.

Лариса Білозір повідомила, що вже відкритто дитячі майданчики у селах с.Буди, с.Летківка, с. Ободівка, а впродовж серпня 2017 рок  буде відкрито ще 12 майданчиків в Бершадському, Гайсинському, Теплицькому та Тростянецькому районах.  

- Дитячий майданчик в с.Тростянчик встановлено в рамках реалізації програми облаштування місць для дозвілля сільським дітям, яка з 2012 року впроваджується на 17 окрузі, - продовжує Лариса Миколаївна.

Сільський голова Петро Будянський подякував усім жителям села, що також доклали своїх зусиль до встановлення майданчика та допомагали будівельними матеріалами. На святі діти  були у захваті, адже новий майданчик, солодка вата та морозиво, якими їх пригощали, а також розважальна програма, що представили мультиплікаційні герої «Фіксики», створили справжню святкову атмосферу.

 

Повернутись Створено: 4 серпня 2017 року, 14:48 Переглядів: 1039

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація