Фото без опису

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

12 квітня - День працівників ракетно-космічної галузі України Роздрукувати

Щороку 12 квітня відзначають Вcесвітній день авіації і космонавтики.  В Україні саме на цю дату припадає ще одне свято -  День працівників ракетно-космічної галузі. У сфері ракето- та авіабудування наша країна подарувала світові плеяду вчених та конструкторів - геніїв світового масштабу. Це і Сікорський, і Антонов, і Янгель, і Корольов, і багато-багато інших.

Наша держава ще нещодавно входила до топ-5 країн за кількістю космічних запусків. Ілон Маск визнав, що українські ракетобудівники -  одні з найкращих у космічній галузі.

Саме на українському підприємстві було сконструйовано та виготовлено понад 400 штучних супутників Землі. Загалом, на українських ракетах-носіях відбувалося від 3 до 13% всіх запусків у космос.

Сьогодні, як ніколи, країні потрібні наукові розробки ракетобудівної галузі для забезпечення Збройних Сил України сучасними високотехнологічними зразками озброєння. Ми маємо здолати агресора!

Вітаю всіх працівників ракетно-космічної сфери України з професійним святом!  Бажаю міцного здоров’я, оптимізму, мужності та перемоги!

Слава Україні!

Голова обласної Ради Вячеслав Соколовий

 

Повернутись Створено: 12 квітня 2022 року, 08:26

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація