30 січня о 14.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

12 тисяч респондентів області користуються послугами управління статистики Роздрукувати

5 грудня Головне управління статистики у Вінницькій області відзначає своє професійне свято. Заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, заступник голови Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Інесса Ратушняк, заступник директора департаменту економіки та інвестицій Вінницької міської ради Ірина Черната привітали керівників та працівників обласного, районних та міських структурних підрозділів управління статистики.

З доповіддю виступив начальник управління Сергій Ігнатов, який у своїй промові зазначив:

– Пріоритетним напрямом нашої роботи є зміцнення партнерських стосунків з понад 12 тисячами респондентів в області та сотнями користувачів. Для збереження зворотного зв’язку з респондентами було направлено 11 тисяч інструктивних, організаційних та методичних листів, надіслано 460 оглядових листів за результатами державних статистичних спостережень. Крім того, наше управління співпрацює з 450 ключовими користувачами статистичної інформації, найбільше – з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування. Ми надали півтори тисячі відповідей на запити користувачів статистичної інформації, підготували 630 статистичних продуктів, збірників та доповідей, зробили 500 оприлюднень інформаційних повідомлень у співпраці зі ЗМІ.

Після обговорення доповіді перед присутніми з вітальними словами виступили керівництво області та міста.

– Немає сильніших і вагоміших аргументів у руках спеціаліста, ніж статистичні дані. Так говорять про статистику ті, хто займається нею професійно. За роки незалежності України державна статистика зазнала суттєвих змін, головним результатом яких є зростання її ролі в економіці та суспільстві. То ж з нагоди свята – найкращі вітання від голови обласної Ради Анатолія Олійника та депутатського корпусу усім працівникам за сумлінну та невтомну працю, – зазначив у своєму вітанні заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк.

Кращих працівників статистики відзначили урядовими та відомчими нагородами, Почесними грамотами облдержадміністрації та обласної Ради, Вінницької міської ради, профкому.

5 грудня в Україні відзначається День працівників статистики. Це професійне свято було встановлено в Україні Указом Президента України «Про День працівників статистики» від 2 грудня 2002 року. Ця дата була обрана не випадково – саме 5 грудня 2001 року був проведений перший Всеукраїнський перепис населення. Згідно з Законом України «Про державну статистику», органи статистики здійснюють державну статистичну діяльність, направлену на збір і обробку статистичної інформації щодо масових економічних, соціальних, демографічних, екологічних явищ і процесів, що відбуваються в Україні та її регіонах.

Повернутись Створено: 5 грудня 2017 року, 14:56 Переглядів: 865

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація