Фото без опису

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

12 травня 2014 року відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань регулювання комунальної власності та приватизації Роздрукувати

12 травня 2014 року відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань регулювання комунальної власності та приватизації (голова – Форманюк М.В.). У роботі комісії взяли участь голова обласної Ради Свитко С.М. та заступник голови обласної Ради Солейко Н.П.

 

Голова постійної комісії проінформував присутніх про звернення трудових колективів Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні та Обласного клінічного госпіталю для інвалідів Вітчизняної війни, їх профспілкових комітетів та громадських організацій, що надійшли на розгляд комісії, щодо призначення на посади головних лікарів вищевказаних медичних закладів.

 

Вивчивши та обговоривши документи, члени постійної комісії вирішили:

1. Рекомендувати Департаменту охорони здоров’я та курортів облдержадміністрації, відповідно до розпорядження голови обласної Ради від 05.05.2014 року № 93 „Про окремі питання щодо управління об’єктами спільної власності територіальних громад області”, взяти до уваги клопотання вищевказаних колективів та громадських організацій під час підготовки документів на призначення керівників закладів охорони здоров’я – об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області для подання в обласну Раду.

2. Повернутись до розгляду вищевказаних звернень після отримання висновків від Департаменту охорони здоров’я та курортів облдержадміністрації щодо можливості призначення зазначених осіб на посади головних лікарів закладів охорони здоров’я.

 

Повернутись Створено: 13 травня 2014 року, 14:52

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація