30 січня о 14.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

12 жителів Вінниччини прийшли на особистий прийом голови обласної Ради Роздрукувати

Голова обласної Ради Анатолій Олійник провів особистий прийом громадян. За допомогою звернулося 12 жителів Вінниччини.

З колективним зверненням щодо сприяння встановлення пам’ятного знаку Тарасу Шевченку в місті Вінниці до Анатолія Дмитровича прийшли представники об’єднаної громадської організації «Вінниччина вшановує Т.Г. Шевченка». Представники організації наголосили на тому, що запропонований меморіал буде унікальним, адже це перший пам’ятник Тарасу Шевченку в Україні, який буде пов'язаний із вшануванням пам’яті Небесної Сотні.

– Ваше звернення - це відправна точка для мене як посадовця, – сказав Анатолій Олійник. – В межах своїх повноважень я звернувся з листом голови облдержадміністрації Валерія Коровія та Вінницького міського голови Сергія Моргунова, аби вони теж здійснили необхідні заходи. Крім того, направлено лист на розгляд в профільні постійні комісії обласної Ради. Таким чином ми пройдемо процедуру, яка прописана в законодавстві і, якщо це питання «дозріє», ми  законно внесемо його на розгляд сесії. 

В ході проведення прийому громадян до очільника найвищого самоврядного органу звернулися громадяни з питаннями вирішення житлового питання та надання матеріальної допомоги. 

З проханням відновлення будинку після пожежі та надання матеріальної допомоги прийшла жителька міста Вінниці Вікторія Савич. Вона прийшла разом з чоловіком, який є учасником АТО та наразі проходить лікування - в грудні минулого року чоловік отримав важкі поранення, але коштів не вистачає.

Анатолій Дмитрович надав чіткі роз’яснення, які необхідно мати документи та куди звернутися, аби громадяни мали змогу отримати компенсацію за збитки, отриманні внаслідок пожежі.

Стосовно отримання матеріальної допомоги Анатолій Олійник розповів, що чоловік як учасник АТО, має право отримати одноразову матеріальну допомогу, та зазначив, що для цього також треба зібрати необхідний пакет документів та звернутися в Центр надання адміністративних послуг.  

Розглянувши всі заяви та скарги громадян, озвучені під час прийому, голова обласної Ради Анатолій Олійник дав відповідні доручення щодо їхнього виконання службам і підрозділам, а також взяв на особистий контроль вирішення всіх порушених питань.

Повернутись Створено: 9 червня 2017 року, 15:05 Переглядів: 624

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація