30 січня о 14.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

120 дітей з трьох районів Вінниччини ознайомились з діяльністю депутатів обласної Ради Роздрукувати

24 квітня з ініціативи депутата обласної Ради, голови постійної комісії з питань місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою, євроінтеграції, міжнародного і міжрегіонального співробітництва Лариси Білозір учні загальноосвітніх шкіл із сіл Шаргородського, Тульчинського та Тростянецького районів відвідали обласну Раду.

Під час екскурсії, у якій взяли участь понад 120 дітей, Лариса Миколаївна ознайомила їх з роботою органів місцевого самоврядування. Вона розповіла про склад депутатських фракцій в Раді, їхні завдання, повноваження і обов’язки. Акцентувала увагу присутніх на сучасності та оновленні підходів до роботи депутатів не лише в сесійній залі, але і на виборчих округах. Окрім того, ознайомила юних слухачів з результатами діяльності у своєму виборчому окрузі та відповіла на всі запитання, які їх цікавили.

Керуючий справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко поінформувала екскурсантів про діяльність депутатів обласної Ради, виборче законодавство та функціональні особливості роботи виконавчого апарату Ради.

Перебуваючи у сесійній залі, учні ознайомились із системою голосування «Рада» та спробували себе у ролі депутатів.

Проведення екскурсій для дітей та молоді в обласній Раді є досить актуальним і пізнавальним.

У разі бажання ознайомитись з роботою Ради звертайтесь до розділу «Запрошуємо на екскурсію» на офіційному веб-сайті обласної Ради, де ви отримаєте всю необхідну інформацію та контактні телефони. 

Повернутись Створено: 24 квітня 2018 року, 17:17 Переглядів: 555

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація