Фото без опису

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

123 керівники комунальних закладів, підприємств, установ та організацій області прозвітують про свою діяльність за 2016 рік Роздрукувати

Сьогодні, 10 січня, під керівництвом голови обласної Ради Анатолія Олійника відбулася робоча нарада з підготовки та проведення оцінки діяльності керівників закладів, підприємств, установ і організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад області за 2016 рік.

У нараді взяли участь перший заступник голови обласної Ради, співголова комісії з проведення щорічної оцінки Людмила Щербаківська, заступник керівника – керуючий справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко, заступник керуючого справами – начальник юридичного відділу Алла Олійник, керівники і начальники профільних департаментів та установ облдержадміністрації.

З метою підвищення ефективності діяльності керівників, аналізу виконання ними посадових обов’язків та нормативно-правових актів, оцінки їхніх ділових якостей, визначення можливостей професійного росту, депутати обласної Ради попереднього скликання прийняли рішення про проведення щорічної оцінки діяльності керівників – об’єктів спільної власності територіальних громад області. Тому, згідно з рішенням 21 сесії обласної Ради 5 скликання від 24 грудня 2008 року №698, голова обласної Ради видав розпорядження від 28 грудня 2016 року №264 про проведення щорічної оцінки в першому кварталі 2017 року.

Відтак, протягом лютого місяця 123 керівники комунальних закладів, підприємств, установ та організацій області прозвітують про свою діяльність за попередній рік.

Проведення оцінки розпочнеться з установ галузі фізичної культури та спорту 31 січня 2017 року.

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Повернутись Створено: 10 січня 2017 року, 12:54

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація