Фото без опису

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

134 тисячі гривень зібрали для інсулінозалежних дітей Роздрукувати

11 березня завдяки соціальному проєкту «Жінка Вінниччини»  було зібрано 134 тисячі гривень на купівлю п’яти інсулінових помп для дітей.

Саша Кобринський – 3 роки, Аня Трач – 5 років, Єлісей Гетьман – 7 років, Настя Борисова – 9 років, Влад Семенюк – 12 років… Ці діти змушені по 30 разів на день колоти собі пальчик аби перевірити рівень цукру в крові. Ці діти – інсулінозалежні. І щоб їхнє життя стало більш комфортнішим і аби позбавити цієї травматизації – колоти собі пальчики, а потім вводити інсулін, ці п’ятеро, хворих на цукровий діабет, дітей зібрали сотні дорослих для підведення підсумків благодійного проєкту «Жінка Вінниччини» .

Захід відбувається шостий рік поспіль завдяки ініціативі депутатки Вінницької обласної Ради Людмили Станіславенко.

Чому в умовах карантину захід все-таки був проведений? Як пояснила Людмила Станіславенко, вдалося домовитися за придбання цих помп по ціні всього 25 тис. грн при їхній ціні 104 тис. грн. Тому терміново було необхідно зібрати кошти.

Участь у нагородженні взяв перший заступник голови обласної Ради Володимир Кістіон. Він оголошував та вручав відзнаки двом переможицям у номінації «Державна служба».

– Більшість людей думають, що нічого не вирішують, що одна людина не здатна багато зробити. Але рішення і позиція кожного з нас має значення. І ми сьогодні бачимо, як об'єднавши зусилля жінки Вінниччини – учасниці проекту – дають можливість п’ятьом дітям жити без болю, – сказав зі сцени Володимир Євсевійович.

Усі переможиці також були нагороджені відзнакою ТОП-100 успішних жінок Вінниччини.

Варто зазначити, що благодійний захід пройшов з дотриманням усіх карантинних вимог, людей у залі буде обмежена кількість (тільки по попередньо заброньованим квиткам), на вході вимірювали температуру та видавали маски.

Повернутись Створено: 12 березня 2021 року, 11:39

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація