Фото без опису

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

135 учасників АТО з Вінниччини отримали нагороди Роздрукувати

13 жовтня з Днем захисника України та Днем Українського козацтва вінничан вітали голова обласної Ради Анатолій Олійник,  перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко та заступник Вінницького міського голови Галина Якубович.

- Від імені депутатів обласної Ради вітаю з цим потрійним святами, - звернувся до присутніх голова обласної Ради Анатолій Олійник. -  Сотні років українське воїнство вважало святу Богородицю своєю захисницею та покровителькою і знаково, що у цей найважчий період нашої історії ми отримали свято захисників  у день 14 жовтня.  Це історична справедливість, ми відірвались від комуністичного, радянського минулого і повертаємо пам’ять усім тим, хто поклав своє життя, щоб ми жили у вільній Україні.  Бажаю усім Божого благословення  та гарного майбуття.

За патріотизм, особисту мужність відвагу і самовідданість, проявлені під час виконання службових обов’язків із забезпечення державної безпеки, цілісності України та з нагоди Дня захисника України Почесними грамотами обласної державної адміністрації та обласної Ради нагороджено 135 учасників антитерористичної операції, активістів громадських організацій, військовослужбовців та працівників Збройних Сил України. У рамках урочистостей з нагоди Дня Українського козацтва такі ж нагороди від обласної влади вручили і 15 активістам козацького руху за відродження духовної спадщини Українського козацтва.

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису
 

Повернутись Створено: 13 жовтня 2016 року, 18:17

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація