30 січня о 14.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

135 учасників АТО з Вінниччини отримали нагороди Роздрукувати

13 жовтня з Днем захисника України та Днем Українського козацтва вінничан вітали голова обласної Ради Анатолій Олійник,  перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко та заступник Вінницького міського голови Галина Якубович.

- Від імені депутатів обласної Ради вітаю з цим потрійним святами, - звернувся до присутніх голова обласної Ради Анатолій Олійник. -  Сотні років українське воїнство вважало святу Богородицю своєю захисницею та покровителькою і знаково, що у цей найважчий період нашої історії ми отримали свято захисників  у день 14 жовтня.  Це історична справедливість, ми відірвались від комуністичного, радянського минулого і повертаємо пам’ять усім тим, хто поклав своє життя, щоб ми жили у вільній Україні.  Бажаю усім Божого благословення  та гарного майбуття.

За патріотизм, особисту мужність відвагу і самовідданість, проявлені під час виконання службових обов’язків із забезпечення державної безпеки, цілісності України та з нагоди Дня захисника України Почесними грамотами обласної державної адміністрації та обласної Ради нагороджено 135 учасників антитерористичної операції, активістів громадських організацій, військовослужбовців та працівників Збройних Сил України. У рамках урочистостей з нагоди Дня Українського козацтва такі ж нагороди від обласної влади вручили і 15 активістам козацького руху за відродження духовної спадщини Українського козацтва.


 

Повернутись Створено: 13 жовтня 2016 року, 18:17 Переглядів: 662

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація