Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

14 ФАПів Вінницького району отримали глюкометри Роздрукувати

Завдяки ініціативі депутата обласної Ради Олександра Масленнікова та співпраці медичних працівників протягом двох тижнів вдалось забезпечити глюкометрами 14 лікувальних заклади населених пунктів Вінницького району.

 – Неодноразово до мене звертались медичні працівники населених пунктів виборчого округу із проханням забезпечити ФАПи глюкометрами, - розповідає Олександр Масленніков. – Вирішив підійти до проблеми комплексно. Отримавши звернення, перенаправив їх керівництву обласного ендокринологічного центру, через кілька тижнів отримали результат - 14 глюкометрів і по 125 діагностичних стрічок до кожного. Дякую керівнику центру Пилипу Прудиусу за розуміння і співпрацю. Отримавши апарати, негайно вирушив доставити їх за призначенням по населених пунктах.

Завдяки сприянню Олександра Масленнікова глюкометри отримали ФАПи Агрономічного, Ксаверівки, Зарванців, Медвежого Вушка, Майдану, Махнівки, Лисянки, Ільківки, Горбанівки, Рівця, Некрасового, Широкої Греблі, Бохоників, Пултівців.

Наявність глюкометрів у ФАПах вказаних населених пунктів дозволить мешканцям без проблем провести діагностику рівня цукру в крові на місцях.

Депутат обласної Ради особисто завітав до ФАПу села Агрономічне, аби вручити глюкометр. Завідувач ФАПом Ніна Столяр подякувала за турботу та розповіла про інші проблеми, які потребують нагального  вирішення.

У Бохониках керівник медичної установи Юлія Діденко також дякувала депутату за аппарат. Відтепер тут матимуть два глюкометри - один аппарат Олександр Масленніков придбав раніше за власні кошти.

В Ільківській сільській раді Олександра Георгійовича зустрічали очільниця громади Тетяна Петровська та завідувач ФАПом Наталія Стоцька.

– До цього часу ми не мали у ФАПі глюкометра, тож людям доводилось їздити у місто, аби зробити діагностику, - розповідає медичний працівник, - а це не зручно, та і часу займає багато. Тож нерідко люди відкладали проведення аналізу, а це вкрай небезпечно, адже цукровий діабет дуже підступна хвороба.

Також особисто Олександр Масленніков вручив глюкометри керівникам ФАПів Валентині Поплавській (Медвеже Вушко), Олесі Коберник (Ксаверівка) та лаборанту Оксані Куляк (Некрасове).

Апарати, що залишились, депутат доставив у Центр первинної медико-санітарної допомоги його керівнику Вадиму Пасічнику, аби той за нагоди передав керівникам решти ФАПів.

Повернутись Створено: 14 серпня 2017 року, 16:04 Переглядів: 838

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація