Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

14 жителів Томашпільського району прийшли на прийом до голови обласної Ради Роздрукувати

Голова обласної Ради Анатолій Олійник провів виїзний особистий прийом громадян в селищі Томашпіль. За допомогою до голови прийшло 14 громадян. Також були присутні голова районної ради Дмитро Коритчук та перший заступник голови райдержадміністрації Віктор Ставнійчук.

Більшість звернень, з якими прийшли жителі краю на особистий прийом до  Анатолія Дмитровича стосувалися надання матеріальної допомоги та вирішення земельних питань.

З проханням посприяти в працевлаштуванні та наданні матеріальної допомоги звернулася жителька із села Кислицького. Жінка - переселенка із Донецької області, проживає на Вінниччині з 2014 року. За період проживання роботи знайти не змогла. За фахом вона вихователь дошкільних закладів, і до того, як на Донбасі почалася війна, працювала в дитячому садочку.

Жителька села Рожнятівка Олена Сурмило під час прийому розповіла присутнім, що нещодавно її чоловіка жорстоко побив односельчанин, але винні до цього часу залишилися не покарані і ніякої матеріальної та моральної шкоди  не сплатили. Тому жінка просить посприяти у вирішенні цього питання.

Анатолій Дмитрович сказав, що з відповідним запитом звернеться до начальника Управління  Національної поліції у Вінницькій області.

Також на прийом до голови обласної Ради Анатолія Олійника прийшов колектив Томашпільської музичної школи. Вони розповіли, що їх позбавили надбавки до заробітної плати і зробили це без попередження.

Цікавило їх також питання і про подальшу долю музичної школи, адже у зв’язку із об’єднанням, яке відбулося в громаді нещодавно, поки що невідомо хто буде утримувати заклад.

- Станом на сьогодні ваш заклад фінансується з районного бюджету, тобто все має бути прораховано, в тому числі і ваші надбавки, - сказав Анатолій Олійник. - Відділ культури має запланувати  ці видатки в кошторисі та надати це питання на розгляд сесії районної ради.

Також Анатолій Олійник зауважив, що знаходити шляхи вирішенням питання забезпечення достатнім фінансуванням галузі культури має займатися начальник відділу культури.

- Якщо все ж таки віднайти шляхи рішення цієї проблеми не вдасться, то з липня, за рахунок переконання бюджету вирішимо ваше питання, - сказав Анатолій Дмитрович.

Під час виїзного прийому на всі порушенні питання голова найвищого самоврядного органу області Анатолій Олійник надав кваліфіковані роз’яснення та рекомендації.

 

 

Повернутись Створено: 26 травня 2017 року, 21:06 Переглядів: 891

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація