Фото без опису

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

14 жителів Томашпільського району прийшли на прийом до голови обласної Ради Роздрукувати

Голова обласної Ради Анатолій Олійник провів виїзний особистий прийом громадян в селищі Томашпіль. За допомогою до голови прийшло 14 громадян. Також були присутні голова районної ради Дмитро Коритчук та перший заступник голови райдержадміністрації Віктор Ставнійчук.

Більшість звернень, з якими прийшли жителі краю на особистий прийом до  Анатолія Дмитровича стосувалися надання матеріальної допомоги та вирішення земельних питань.

З проханням посприяти в працевлаштуванні та наданні матеріальної допомоги звернулася жителька із села Кислицького. Жінка - переселенка із Донецької області, проживає на Вінниччині з 2014 року. За період проживання роботи знайти не змогла. За фахом вона вихователь дошкільних закладів, і до того, як на Донбасі почалася війна, працювала в дитячому садочку.

Жителька села Рожнятівка Олена Сурмило під час прийому розповіла присутнім, що нещодавно її чоловіка жорстоко побив односельчанин, але винні до цього часу залишилися не покарані і ніякої матеріальної та моральної шкоди  не сплатили. Тому жінка просить посприяти у вирішенні цього питання.

Анатолій Дмитрович сказав, що з відповідним запитом звернеться до начальника Управління  Національної поліції у Вінницькій області.

Також на прийом до голови обласної Ради Анатолія Олійника прийшов колектив Томашпільської музичної школи. Вони розповіли, що їх позбавили надбавки до заробітної плати і зробили це без попередження.

Цікавило їх також питання і про подальшу долю музичної школи, адже у зв’язку із об’єднанням, яке відбулося в громаді нещодавно, поки що невідомо хто буде утримувати заклад.

- Станом на сьогодні ваш заклад фінансується з районного бюджету, тобто все має бути прораховано, в тому числі і ваші надбавки, - сказав Анатолій Олійник. - Відділ культури має запланувати  ці видатки в кошторисі та надати це питання на розгляд сесії районної ради.

Також Анатолій Олійник зауважив, що знаходити шляхи вирішенням питання забезпечення достатнім фінансуванням галузі культури має займатися начальник відділу культури.

- Якщо все ж таки віднайти шляхи рішення цієї проблеми не вдасться, то з липня, за рахунок переконання бюджету вирішимо ваше питання, - сказав Анатолій Дмитрович.

Під час виїзного прийому на всі порушенні питання голова найвищого самоврядного органу області Анатолій Олійник надав кваліфіковані роз’яснення та рекомендації.

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

 

 

Повернутись Створено: 26 травня 2017 року, 21:06

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація