Фото без опису

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

15 дітей з Тростянецького району відвідали День Європи Роздрукувати

19 травня святкувати День Європи-2018 у Вінниці приїхало 15 дітей з Тростянецького району. Усі вони – учасники творчого звіту колективів комунального закладу «Тростянецький Будинок дитячої творчості».  Організував поїздку дітям на свято депутат обласної Ради Геннадій Мазур.  

Школярі сталі свідками встановлення рекорду України, коли кілька сотень дітей виконали масштабний та яскравий флешмоб «Небо Європи». По вулиці Соборній охоче фотографувались із «живими» скульптури, героями минулих епох та представниками майбутнього. Відвідали виставку різноманітних мотобайків.

Біля Вежі проходив фестиваль талантів «Студентська весна». На сцені виступали учні та студенти різних вишів, а поруч розташувались агітаційні зони. Кожен виш презентував свої переваги та «родзинки». 

Побачили, як вінницький атлет Сергій Грачов поставив новий рекорд — за 57 секунд він протягнув 18 метрів автобус. Вага стронгмена — 78 кілограмів, тоді як автобус з дітьми важить понад 12 000 кілограм!
На площі Героїв Небесної сотні працював "український куточок". Тростянецькі учні побачили роботи кращих майстринь-вишивальниць. А Могилів-Подільський прикордонний загін привіз на день Європи різноманітні засоби спостереження: від біноклів до квадрокоптерів. Біля їхньої експозиції вишикувалась черга з хлопчиків і чоловіків.

День видався насиченим на враження і діти з гарним настроєм повернулись додому.

Повернутись Створено: 21 травня 2018 року, 12:09

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація