Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

15 дітей з Тростянецького району відвідали День Європи Роздрукувати

19 травня святкувати День Європи-2018 у Вінниці приїхало 15 дітей з Тростянецького району. Усі вони – учасники творчого звіту колективів комунального закладу «Тростянецький Будинок дитячої творчості».  Організував поїздку дітям на свято депутат обласної Ради Геннадій Мазур.  

Школярі сталі свідками встановлення рекорду України, коли кілька сотень дітей виконали масштабний та яскравий флешмоб «Небо Європи». По вулиці Соборній охоче фотографувались із «живими» скульптури, героями минулих епох та представниками майбутнього. Відвідали виставку різноманітних мотобайків.

Біля Вежі проходив фестиваль талантів «Студентська весна». На сцені виступали учні та студенти різних вишів, а поруч розташувались агітаційні зони. Кожен виш презентував свої переваги та «родзинки». 

Побачили, як вінницький атлет Сергій Грачов поставив новий рекорд — за 57 секунд він протягнув 18 метрів автобус. Вага стронгмена — 78 кілограмів, тоді як автобус з дітьми важить понад 12 000 кілограм!
На площі Героїв Небесної сотні працював "український куточок". Тростянецькі учні побачили роботи кращих майстринь-вишивальниць. А Могилів-Подільський прикордонний загін привіз на день Європи різноманітні засоби спостереження: від біноклів до квадрокоптерів. Біля їхньої експозиції вишикувалась черга з хлопчиків і чоловіків.

День видався насиченим на враження і діти з гарним настроєм повернулись додому.

Повернутись Створено: 21 травня 2018 року, 12:09 Переглядів: 654

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація