Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

15 громадських організацій Вінниччини отримають кошти на реалізацію своїх проектів з обласного бюджету Роздрукувати

25 червня в прес-центрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю відбулося підсумкове засідання конкурсної комісії з визначення програм, розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання яких надається фінансова підтримка за рахунок коштів обласного бюджету. У його роботі взяли участь заступник голови обласної Ради Наталія Солейко і голова постійної комісії обласної Ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів Ігор Вернигор.

За інформацією директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА Світлани Василюк, 15 громадських організацій Вінниччини отримають кошти на реалізацію своїх проектів з обласного бюджету, загальна сума яких складає 350 тисяч гривень.

Варто нагадати, що напередодні (22 червня) відбувся відкритий захист тридцяти програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, з яких мали обрати лише п'ятнадцять. Максимальна сума, яка виділятиметься на один проект, – 50 000 гривень.

За підсумками роботи конкурсної комісії, зазначену суму отримають дві громадські організації: «Гармонія» – на реалізацію проекту «Доступність для всіх», який передбачає створення у громадському транспорті та громадських містах пандусів; і «Вінницький клуб веселих та найкмітливіших» – на проведення XI «Вінниціанського кінофестивалю».

Громадські організації, які стали переможцями, зобов’язані прозвітувати про виконання програм наприкінці поточного року.

Перелік 15 громадських організації, які отримали державну підтримку, дивіться нижче:

ГО «Україна – Польща – Німеччина» – 26 100 грн.

ГО «Гармонія» – 50 000 грн.

ГО «Відкриті серця» – 16 700 грн.

ГО «Полк ім. Івана Богуна» – 15 500 грн.

ГО «Паросток» – 28 500 грн.

ГО «Вінницький клуб веселих та найкмітливіших» – 50 000 грн.

ГО «Подільський народний університет культури» – 19 900 грн

ГО «Суспільні ініціативи Козятинщини» – 14 100 грн.

ГО «Вінницька асоціація медиків» – 17 000 грн.

ГО «Територія мам» – 22 200 грн.

ГО «Благовіст» – 31 700 грн.

ГО «Молода подільська січ» – 13 400 грн.

ГО «Вінницька обласна асоціація ендокринологів» – 17 200 грн.

ГО «Майбутнє країни» – 18 300 грн.

ГО «Асоціація євро клубів Вінниччини» – 9 400 грн.

Повернутись Створено: 26 червня 2015 року, 09:48 Переглядів: 999

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація