Фото без опису

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

15 керівників закладів освіти області переведено на контрактну форму трудового договору Роздрукувати

15 керівників закладів освіти – об’єктів спільної власності територіальних громад області сьогодні отримали контракти. Вручали контракти голова обласної Ради Анатолій Олійник та виконувач обов'язків директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Володимир Буняк.

Контракти підписано на виконання пункту 3 розділу 10 «Прикінцевих та перехідних положень» Закону України «Про повну загальну середню освіту», в якому йдеться, що до 1 липня 2020 року засновники комунальних закладів загальної середньої освіти, або уповноважені ними органи, зобов’язані припинити безстрокові трудові договори з керівниками таких закладів та одночасно за їхньою згодою укласти з ними трудові договори  строком на шість років, а з керівниками, які отримують пенсію за віком – на один рік, без проведення конкурс.

24 квітня 2020 року розпорядженням голови обласної Ради №74 «Про застосування контрактної форми трудового договору з керівниками закладів освіти – об’єктів спільної власності територіальних громад області» керівників закладів освіти області було попереджено про переведення на контрактну форму трудового договору.

Згідно з цим розпорядженням контракти укладено із 7 керівниками строком на 6 років та з 8 керівниками, які отримують пенсію за віком терміном на 1 рік.

Стежте за новинами у Теlegram.

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook.

Повернутись Створено: 24 червня 2020 року, 15:40

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація