Фото без опису

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

15 років відсвяткував Обласний гуманітарний ліцей при Барському гуманітарно-педагогічному коледжі Роздрукувати

Сьогодні, 21 жовтня, Обласний гуманітарний ліцей для обдарованих дітей із сільської місцевості Вінниччини при Барському гуманітарно-педагогічному коледжі імені М.Грушевського відзначив своє 15-річчя.

Із ювілейною датою приїхали привітати учнів та педагогічний колектив депутат обласної Ради, член постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм Сергій Лановик, проректор з науково-педагогічної роботи та моніторингу якості освіти, кандидат технічних наук, доцент Вінницької академії неперервної освіти Олег Білик, представники Вінницького педагогічного університету ім. М. Коцюбинського, Донецького національного університету; гості із Уманського педагогічного університету ім. П.Тичини, місцева та районна влада, а також учні та випускники ліцею.

Святкування розпочалося урочистою ходою ліцеїстів та покладанням квітів до пам’ятного знаку загиблих солдатів Великої Вітчизняної війни, пам’ятника Т.Шевченка та загиблим воїнам в зоні АТО, а також до пам’ятного знака М. Грушевського.

Затим в приміщені кінотеатру імені Т. Шевченка м. Бар розпочалася урочиста частина святкової програми ювілейного творчого проекту «Vivat, Ліцею наш, vivat!».

Нових здобутків та перемог ліцеїстам і педагогам закладу побажав Сергій Лановик.

– Шановні батьки, педагоги, ліцеїсти! Від імені керівництва обласної Ради та всього депутатського корпусу прийміть вітання з нагоди сьогоднішньої події - 15-річчям вашого ліцею, – звернувся до присутніх Сергій Лановик. – З великою радістю та честю хочу побажати всім вам творчого натхнення й нових злетів. Ці 15 років – це, звичайно, невеликий відрізок часу в історії, але це той час, який дав можливість ліцею, його вихованцям та педагогам проявити себе. За 15 років через аудиторії вашого ліцею пройшли сотні талановитих дітей, які вже сьогодні є гордістю ліцею і коледжу.

Також Сергій Якович вручив Почесні грамоти обласної Ради та облдержадміністрації керівництву коледжу та ліцею, а також кращим педагогічним працівникам навчального закладу.

До вітань долучилися директор Барського гуманітарно-педагогічного коледжу ім. М. Грушевського, кандидат педагогічних наук Петро Савчук та директор обласного гуманітарного ліцею Людмила Хілінська.

Яскравими виступами розважали гостей студія вокально-хорового співу «Сузір’я», танцювальний гурт «Веселка» та «Імпульс», а також було продемонстровано документальний фільм «Тут народжується майбутнє: Від витоків – до сьогодення». Глядачі мали можливість ознайомитися із короткометражною відео-трилогією за матеріалами ліцейського життя.

Святкова ювілейна програма була насичена привітаннями, подарунками, піснями, запальними танцями та жартами. 

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Повернутись Створено: 21 жовтня 2016 року, 16:23

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація