Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

15 років відсвяткував Обласний гуманітарний ліцей при Барському гуманітарно-педагогічному коледжі Роздрукувати

Сьогодні, 21 жовтня, Обласний гуманітарний ліцей для обдарованих дітей із сільської місцевості Вінниччини при Барському гуманітарно-педагогічному коледжі імені М.Грушевського відзначив своє 15-річчя.

Із ювілейною датою приїхали привітати учнів та педагогічний колектив депутат обласної Ради, член постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм Сергій Лановик, проректор з науково-педагогічної роботи та моніторингу якості освіти, кандидат технічних наук, доцент Вінницької академії неперервної освіти Олег Білик, представники Вінницького педагогічного університету ім. М. Коцюбинського, Донецького національного університету; гості із Уманського педагогічного університету ім. П.Тичини, місцева та районна влада, а також учні та випускники ліцею.

Святкування розпочалося урочистою ходою ліцеїстів та покладанням квітів до пам’ятного знаку загиблих солдатів Великої Вітчизняної війни, пам’ятника Т.Шевченка та загиблим воїнам в зоні АТО, а також до пам’ятного знака М. Грушевського.

Затим в приміщені кінотеатру імені Т. Шевченка м. Бар розпочалася урочиста частина святкової програми ювілейного творчого проекту «Vivat, Ліцею наш, vivat!».

Нових здобутків та перемог ліцеїстам і педагогам закладу побажав Сергій Лановик.

– Шановні батьки, педагоги, ліцеїсти! Від імені керівництва обласної Ради та всього депутатського корпусу прийміть вітання з нагоди сьогоднішньої події - 15-річчям вашого ліцею, – звернувся до присутніх Сергій Лановик. – З великою радістю та честю хочу побажати всім вам творчого натхнення й нових злетів. Ці 15 років – це, звичайно, невеликий відрізок часу в історії, але це той час, який дав можливість ліцею, його вихованцям та педагогам проявити себе. За 15 років через аудиторії вашого ліцею пройшли сотні талановитих дітей, які вже сьогодні є гордістю ліцею і коледжу.

Також Сергій Якович вручив Почесні грамоти обласної Ради та облдержадміністрації керівництву коледжу та ліцею, а також кращим педагогічним працівникам навчального закладу.

До вітань долучилися директор Барського гуманітарно-педагогічного коледжу ім. М. Грушевського, кандидат педагогічних наук Петро Савчук та директор обласного гуманітарного ліцею Людмила Хілінська.

Яскравими виступами розважали гостей студія вокально-хорового співу «Сузір’я», танцювальний гурт «Веселка» та «Імпульс», а також було продемонстровано документальний фільм «Тут народжується майбутнє: Від витоків – до сьогодення». Глядачі мали можливість ознайомитися із короткометражною відео-трилогією за матеріалами ліцейського життя.

Святкова ювілейна програма була насичена привітаннями, подарунками, піснями, запальними танцями та жартами. 

Повернутись Створено: 21 жовтня 2016 року, 16:23 Переглядів: 1323

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація