Фото без опису

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

15 жителів Вінниччини прийшли на особистий прийом громадян голови обласної Ради Роздрукувати

3 березня голова обласної Ради Анатолій Олійник провів особистий прийом громадян. За допомогою до очільника області звернулося 15 жителів Вінниччини.

Зокрема, з проханням відновлення на робочому місці звернувся Володимир Оліянський, житель міста Вінниці, учасник АТО. До моменту мобілізації він працював лікарем онкологом-хірургом у Козятинській відділковій лікарні, але з огляду на реорганізаційні процеси, що відбулися у медичному закладі в період його перебування в зоні АТО, посада та робоче місце чоловіка були скорочені. Відтак, заступник директора Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Надія Марусяк зауважила, що для чоловіка наразі є пропозиція щодо відновлення його на такій самій посаді, але в Козятинській районній лікарні.

Житель міста Калинівки Володимир Бурдейний звернувся з проханням вирішити проблемне питання із електромережею на дачному масиві «Сальник-2» Калинівського району. За словами чоловіка, в селі відбувається безпідставне управління електроенергією та встановлюються неправомірні тарифи на споживання електроенергії.

Заслухавши громадянина, Анатолій Олійник зауважив, що буде сформовано відповідне звернення та направлено до профільних управлінь і департаментів.

Також на прийом прийшов головний інженер ОКП «Вінницякіно» Микола Олійник. Чоловік звернувся з проханням залишити тимчасово виконувати обов’язки Миколу Безносюка, оскільки до моменту проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора (тепер вже комунального закладу „Центр кіномистецтва та культури „Кіно-Поділля”) потрібно, аби хтось виконував управлінські функції.

Анатолій Дмитрович зазначив, що наразі це питання знаходиться на розгляді та доопрацюванні у Вінницькій обласній державній адміністрації, після чого нададуть пропозиції стосовно керівника, який тимчасово виконуватиме обов’язки директора установи.

З проханням допомогти у виданні книги до Анатолія Дмитровича звернувся житель міста Вінниці Михайло Пащенко. Чоловік протягом 20 років збирав історичні матеріали для того, аби створити книгу «Легенди Вінниці». Книжка особлива тим, що історія Вінниці в ній описується в легендах. Описано історію та легенди про кожну вулицю міста. Матеріали Михайло Миколайович збирав як в архівах, так і з розповідей людей.

Також було розглянуто низку земельних питань та надання матеріальної допомоги.

Розглянувши всі заяви та скарги громадян, озвучені під час прийому, голова обласної Ради Анатолій Олійник дав відповідні доручення щодо їхнього виконання підпорядкованим службам і підрозділам, а також взяв на особистий контроль вирішення всіх порушених питань.

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Повернутись Створено: 3 березня 2017 року, 16:27

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація