Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

1500 дерев під Хмільником посадили вінницькі депутати Роздрукувати

22 депутати Вінницької обласної Ради з фракції БПП «Солідарність»  разом з народним депутатом України Олексієм Порошенко до Всесвітнього дня землі висадили у Хмільницькому  лісгоспі близько 1500 дерев. На площі 0,2 га ростиме 1000 дерев сосни кримської та по 250 - ялиці білої і модрини європейської.

- Коріння обробили спеціальним  гідрогелем, який дозволяє добре прижитися саджанцям  навіть у цю пору,  - розповідає головний лісничий ДП «Хмільницьке лісове господарство» Анатолій  Гаращук.

Голова обласної Ради Анатолій Олійник згадав, як садив дерева ще школярем у селі Вила Томашпільского району.

- Коли під час посадки дерев ми, хлопчики, розбігалися, то наш лісник Василь Іванович  казав: «Хлопці, повиростаєте,  побачите, як ваш ліс виросте, прийдете,  з дітьми будете гуляти», - ділиться спогадами Анатолій Дмитрович. -  Тому намагаюся кожного року долучатися до таких акцій, бо  бачу, яким виріс  той ліс на околиці села Вила.

Голова фракції Олександр Крученюк,  який займався організаційними питаннями, сказав, що буде спостерігати, як ростиме посаджений ліс.

- Ми проводимо акцію не для популізму, а щоб показати,  що можна спільно робити корисні справи для держави, - каже Олександр Васильович.

Народний депутат України Олексій Порошенко зізнався, що садить дерева вдруге у житті.

– Перше дерево я посадив на своєму весіллі, - розповідає Олексій Петрович. -  Сьогоднішня акція - це правильний спосіб провести день та присвятити його відновленню екології. 

Дискутуючи з колегами про альтернативні види палива,  голова обласної Ради Анатолій Олійник зазначив, що посаджені дерева не повинні використовуватись для опалення. Потрібно  у лісопосадках збирати сухостої та переробляти на щепу. А вирубку  ділової деревини  необхідно обмежити.

Минулого тижня депутати фракції  БПП «Солідарність» також висадили близько сотні дерев у Вінницькому обласному спеціалізованому будинку дитини.

 

Повернутись Створено: 25 квітня 2016 року, 14:05 Переглядів: 873

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація