30 січня о 14.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

1500 дерев під Хмільником посадили вінницькі депутати Роздрукувати

22 депутати Вінницької обласної Ради з фракції БПП «Солідарність»  разом з народним депутатом України Олексієм Порошенко до Всесвітнього дня землі висадили у Хмільницькому  лісгоспі близько 1500 дерев. На площі 0,2 га ростиме 1000 дерев сосни кримської та по 250 - ялиці білої і модрини європейської.

- Коріння обробили спеціальним  гідрогелем, який дозволяє добре прижитися саджанцям  навіть у цю пору,  - розповідає головний лісничий ДП «Хмільницьке лісове господарство» Анатолій  Гаращук.

Голова обласної Ради Анатолій Олійник згадав, як садив дерева ще школярем у селі Вила Томашпільского району.

- Коли під час посадки дерев ми, хлопчики, розбігалися, то наш лісник Василь Іванович  казав: «Хлопці, повиростаєте,  побачите, як ваш ліс виросте, прийдете,  з дітьми будете гуляти», - ділиться спогадами Анатолій Дмитрович. -  Тому намагаюся кожного року долучатися до таких акцій, бо  бачу, яким виріс  той ліс на околиці села Вила.

Голова фракції Олександр Крученюк,  який займався організаційними питаннями, сказав, що буде спостерігати, як ростиме посаджений ліс.

- Ми проводимо акцію не для популізму, а щоб показати,  що можна спільно робити корисні справи для держави, - каже Олександр Васильович.

Народний депутат України Олексій Порошенко зізнався, що садить дерева вдруге у житті.

– Перше дерево я посадив на своєму весіллі, - розповідає Олексій Петрович. -  Сьогоднішня акція - це правильний спосіб провести день та присвятити його відновленню екології. 

Дискутуючи з колегами про альтернативні види палива,  голова обласної Ради Анатолій Олійник зазначив, що посаджені дерева не повинні використовуватись для опалення. Потрібно  у лісопосадках збирати сухостої та переробляти на щепу. А вирубку  ділової деревини  необхідно обмежити.

Минулого тижня депутати фракції  БПП «Солідарність» також висадили близько сотні дерев у Вінницькому обласному спеціалізованому будинку дитини.

 

Повернутись Створено: 25 квітня 2016 року, 14:05 Переглядів: 966

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація