14 листопада о 10.00 в приміщенні обласної Ради (каб.209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм. 16 листопада о 14.00 в приміщенні обласної Ради (каб.303) відбудеться засідання постійної комісії з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв’язків з громадскістю.

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 2020 рік має стати ключовим для процесу децентралізації в Україні

    Делегація Вінницької області взяла участь у засіданні Ради регіонального розвитку. До її складу увійшло близько 70 осіб – це представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, бізнесу та підприємництва, депутати рад різних рівнів та журналісти. Серед них депутати обласної Ради – Лариса Білозір, Людмила Станіславенко, Ми ....

  • Розпочато громадське обговорення проектів рішень

    Вінницька обласна Рада оголошує проведення громадського обговорення проектів рішень «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2019 рік» та «Про обласний бюджет на 2019 рік», внесеного обласною державною адміністрацією на розгляд позачергової сесії обласної Ради. Ознайомитись з проектами рішень ....

  • Штрафи за сміття збільшаться у десятки разів

    В рамках XIV Міжнародного конгресу «Інституційні та технічні аспекти реформування житлово-комунального господарства-2018» та XVI Міжнародної спеціалізованої виставки «КомунТех-2018» пройшло засідання круглого столу «Сфера управління побутовими відходами – європейський шлях розвитку». Від Вінницької обласно ....

1500 випусників Вінницького медичного університету склали клятву Гіпократа Роздрукувати

27 червня відбувся 84-й випуск лікарів та провізорів Вінницького національного медичного університету імені Миколи Пирогова. На площі перед центральним входом у головний корпус зібрались 1500 випускників 2018 року, їхні батьки, викладачі, представники влади та медичної галузі області.

Від імені голови та депутатського корпусу обласної Ради випускників привітав заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк.

– Ще вчора ви були студентами найпрестижнішого вишу України, сьогодні ви – випускники, а завтра ви вже лікарі, – сказав Михайло Володимирович. – Бажаю вам знайти своє місце у нашій державі, адже ми, як політики, маємо зробити  все, щоб ви залишались працювати в Україні.

Також він зазначив, що 60% обласного бюджету спрямовується на охорону здоров’я Вінниччини.

Ректор університету, академік Національної Академії Медичних Наук України, Герой України  Василь Мороз привітав батьків, які приїхали з різних куточків України, а також з-за кордону, наголосивши, що Вінницький медуніверситет – це найкращий навчальний заклад в Україні.

Опісля українські випускники  склали клятву лікаря України, а потім усі разом – ще й  клятву Гіпократа. Тексти клятв зачитав ректор університету Василь Мороз. Випускники присягали бути безкорисливими у своїй жертовній праці, дотримуватися лікарської етики, власним прикладом пропагувати здоровий спосіб життя, вміти визнавати свої помилки.

Випускників та їхніх рідних привітали депутат обласної Ради, заступник головного лікаря Вінницької обласної клінічної лікарні ім. Миколи Пирогова Ярослав Хребтій та директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Людмила Грабович.

В ході урочистостей випускникам вручили дипломи про присвоєння кваліфікації лікаря – стоматолога, провізора та клінічного провізора, педіатра, медичного психолога, лікувальника.

Повернутись Створено: 27 червня 2018 року, 11:55 Переглядів: 648

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація