Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

15-й Обласний конкурс проектів дасть можливість громадам отримати кошти на ремонт доріг Роздрукувати

21 грудня під керівництвом голови обласної Ради Анатолія Олійника відбулося засідання робочої групи щодо обговорення організаційних питань із проведення 15-го Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Вінницької області.  Присутні були заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, керуючий справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко, начальник відділу аналізу обласних програм та координації роботи з учасниками АТО і членами їхніх сімей виконавчого апарату обласної Ради Максим Мартьянов, заступник директора Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Інесса  Ратушняк, а також представники Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування та Агенції регіонального розвитку Вінницької області.

Основне питання, яке обговорювали, – принципи, засади та механізми вдосконалення організації та проведення конкурсу у 2018 році. Зокрема, було запропоновано доповнити перелік пріоритетів конкурсу напрямами модернізації мереж вуличного освітлення і здійснення ремонтних робіт доріг та їхньої реконструкції в населених пунктах області.

Окрім того, обговорили питання щодо участі у конкурсі об’єднаних територіальних громад та міст обласного значення, стосовно яких було запропоновано встановити квоту щодо кількості проектів – до 6.

Також члени робочої групи обговорили питання про диференціацію обсягів співфінансування із фонду конкурсу та граничних обсягів гранту для одного проекту стосовно різних груп подавачів (сільські, селищні ради, міські ради міст обласного значення та ОТГ, проекти подані спільно кількома радами на основі договору про співробітництво).

Всі питання, які були обговоренні під час робочої наради будуть опрацьовані та розглядатимуться на наступних засіданнях членів робочої групи.

Повернутись Створено: 21 грудня 2017 року, 16:11 Переглядів: 1954

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація