Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

16 липня в новому форматі відбулася звітна нарада в Немирівському районі. Роздрукувати

У рамках нового управлінського формату в актовому залі санаторію «Авангард» голова Немирівської райдержадміністрації Петро Михайленко звітував перед  головою Вінницької обласної державної адміністрації Іваном Мовчаном, головою обласної ради Сергієм Татусяком, їх заступниками і  керівниками профільних управлінь.

Учасниками звіту були також більше 500 представників територіальної громади району.

Район звітував про стан виконання доручення голови облдержадміністрації від 04.02.2013 року  щодо соціально-економічного розвитку за перше півріччя 2013 року

В ході обговорення звіту  було відзначено позитивну динаміку роботи району в більшості   галузей. Зокрема  Немирівський район -в трійці кращих в області  по рівню заробітної плати.

Разом з тим акцентувалась увага на складну ситуацію в галузі освіти, недостатню роботу зі створення молокоприймальних пунктів ( в 9 селах вони досі відсутні).  Районна влада отримала  також зауваження за спрощену програму з благоустрою та стихійну торгівлю з землі на вулицях районного центру.

В рамках обговорення звіту досвідом роботи своєї територіальної громади поділився Вишковецький сільський голова Віктор Васильчук.

Голова обласної Ради Сергій Татусяк зауважив, що Вінниччина є єдиним регіоном України, де запроваджено новий формат діяльності влади, що передбачає системне і покрокове відпрацювання актуальних проблем кожної окремої територіальної громади та щоквартальне звітування про реалізацію визначених завдань. 

Звертаючись  до представників громад, очільник обласної Ради зазначив, що необхідно  удосконалювати прийняті стратегії розвитку, активніше залучати позабюджетні кошти за рахунок грантової діяльності через міжнародні, вітчизняні та обласні фонди.  

Голова обласної ради наголосив, що на рівні області саме з цією метою 12 липня створений Регіональний ресурсно-інформаційний центр розвитку громад.

Робота центру полягатиме у написанні та супроводі   грантових проектів для територіальних громад області.

 

Повернутись Створено: 17 липня 2013 року, 18:15 Переглядів: 842

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація