Фото без опису

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

16 липня в новому форматі відбулася звітна нарада в Немирівському районі. Роздрукувати

Фото без опису

У рамках нового управлінського формату в актовому залі санаторію «Авангард» голова Немирівської райдержадміністрації Петро Михайленко звітував перед  головою Вінницької обласної державної адміністрації Іваном Мовчаном, головою обласної ради Сергієм Татусяком, їх заступниками і  керівниками профільних управлінь.

Учасниками звіту були також більше 500 представників територіальної громади району.

Район звітував про стан виконання доручення голови облдержадміністрації від 04.02.2013 року  щодо соціально-економічного розвитку за перше півріччя 2013 року

В ході обговорення звіту  було відзначено позитивну динаміку роботи району в більшості   галузей. Зокрема  Немирівський район -в трійці кращих в області  по рівню заробітної плати.

Разом з тим акцентувалась увага на складну ситуацію в галузі освіти, недостатню роботу зі створення молокоприймальних пунктів ( в 9 селах вони досі відсутні).  Районна влада отримала  також зауваження за спрощену програму з благоустрою та стихійну торгівлю з землі на вулицях районного центру.

В рамках обговорення звіту досвідом роботи своєї територіальної громади поділився Вишковецький сільський голова Віктор Васильчук.

Голова обласної Ради Сергій Татусяк зауважив, що Вінниччина є єдиним регіоном України, де запроваджено новий формат діяльності влади, що передбачає системне і покрокове відпрацювання актуальних проблем кожної окремої територіальної громади та щоквартальне звітування про реалізацію визначених завдань. 

Звертаючись  до представників громад, очільник обласної Ради зазначив, що необхідно  удосконалювати прийняті стратегії розвитку, активніше залучати позабюджетні кошти за рахунок грантової діяльності через міжнародні, вітчизняні та обласні фонди.  

Голова обласної ради наголосив, що на рівні області саме з цією метою 12 липня створений Регіональний ресурсно-інформаційний центр розвитку громад.

Робота центру полягатиме у написанні та супроводі   грантових проектів для територіальних громад області.

 

Повернутись Створено: 17 липня 2013 року, 18:15

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація