Фото без опису

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

16 питань розглянули депутати на засіданні постійної комісії з питань будівництва, комунального майна, транспорту та розвитку інфраструктури Роздрукувати

12 травня під головуванням Андрія Ковальова відбулося засідання постійної комісії з питань будівництва, комунального майна, транспорту та розвитку інфраструктури. Участь у засіданні взяв перший заступник голови обласної Ради Володимир Кістіон і заступник голови обласної Ради Анатолій Ткач.

Депутати заслухали звернення директора комунального некомерційного підприємства «Подільський регіональний центр онкології Вінницької обласної Ради» Володимира Шамрая стосовно  проєкту рішення про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки центру. Володимир Шамрай висловив прохання внести проєкт рішення в порядок денний чергової сесії обласної Ради. За його словами, розв`язання цього питання  розблокує діяльність Центру по його п`яти об`єктах, зокрема – й щодо повноцінного функціонування хіміотерапевтичного корпусу.  Постійна комісія взяла інформацію до відома.

Члени постійної комісії погодили внесення змін та доповнень до проєкту рішення «Про затвердження Положення про обласний фонд охорони навколишнього природного середовища» та рекомендували внести в цілому доопрацьований проєкт рішення до порядку денного чергової сесії обласної Ради.

Комунальна комісія заслухала інформацію про хід виконання рішення 15 сесії Вінницької обласної Ради 8 скликання від 24 грудня 2021 р. «Про передачу майна в господарське відання комунальному підприємству «Вінницяоблтеплоенерго».  Нагадаємо, на 15-й сесії обласної Ради (24 грудня 2021 року) було ухвалено рішення про вилучення з оперативного управління закладів охорони здоров’я, освіти, культури та соціального захисту населення котелень, які є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області, та передати їх комунальному підприємству «Вінницяоблтеплоенерго». Проте, два заклади освіти -  Брацлавська спеціалізована школа  І-ІІІ ступенів  і Тульчинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою рішення обласної Ради відмовилися підписувати акти приймання-передачі. Постійна комісія заслухала директора Брацлавської школи Світлану Дубову та в.о. директора Тульчинської школи-ліцею Людмилу Фадєєву та вирішила: наголосити керівникам навчальних закладів на обов`язковості виконання актів органів місцевого самоврядування та відповідальності за невиконання таких рішень, відповідно до чинного законодавства; протягом 10 днів поінформувати постійну комісію обласної Ради про виконання рішення 15-ї сесії обласної Ради 2021 року.  

Члени постійної комісії погодили проєкт рішення «Про операційний план діяльності комунального підприємства «Вінницяоблводоканал» на період 2022 – 2024 років» і рекомендували внести його до порядку денного чергової сесії.

Заслухавши звернення КП «Вінницяоблтеплоенерго» щодо надання дозволу на реорганізацію його дочірнього підприємства «Альтернативна теплова енергія», депутати вирішили  погодити відповідний проєкт рішення та звернутися до голови обласної Ради стосовно внесення до порядку денного чергової сесії. Реорганізація дочірнього підприємства дозволить підприємству «Вінницяоблтеплоенерго» знизити тарифи для споживачів.

 Крім того, члени комісії підтримали  проєкт рішення про безоплатну передачу двох твердопаливних котлів зі спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області до комунальної власності Вендичанської селищної громади. 

Постійна комісія також погодила  проєкт рішення про безоплатну передачу  чотирьох спеціалізованих автомобілів Renault Duster для Холодівської,  Кинашівської, Суворовської та Тиманівської амбулаторій загальної практики сімейної медицини комунального некомерційного підприємства «Тульчинський центр первинної медико-санітарної допомоги» Тульчинської міської ради.

За словами першого заступника голови обласної Ради Володимира Кістіона, обласна Рада продовжує роботу та вирішує питання, які безпосередньо стосуються життя мешканців громад області.

- Це – не політичні питання,  а дуже важливі для жителів наших громад, - каже Володимир Кістіон. – Так, ми продовжуємо роботу з передачі закуплених раніше спецавтомобілів  сільським амбулаторіям. Сьогодні депутати підтримали  передачу машин Тульчинській міській раді. Автомобілі працюватимуть для оперативного надання медичної допомоги жителям громади, транспортні засоби в сільській місцевості необхідні лікарям. І, переконаний,  це питання сесія обласної Ради обов’язково підтримає.

Загалом постійна  комісія розглянула 16 питань порядку денного. Більшість із них стосувалася оренди приміщень, передачі та   приймання майна.

 

Повернутись Створено: 12 травня 2022 року, 14:55

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація