Фото без опису

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

16 жителів Томашполя здали кров для воїнів АТО Роздрукувати

За ініціативи заступника Томашпільської районної ради Лариси Нароган напередодні  Нового року та Різдва Христового працівники районної ради, райдержадміністрації та небайдужі жителі Томашполя здали кров для важкопоранених бійців під Світлодарською дугою, що знаходяться на лікуванні у Вінницькому військово-медичному центрі ВПС України. На обласну станцію переливання крові приїхало 16 небайдужих томашпільчан.

- У військово-медичному центрі нині знаходиться 29 бійців, -  розповідає завідувач Вінницької обласної станції переливання крові Валерій Неживенк. -  Ми розмістили оголошення про допомогу у соціальних мережах. Охочих досить багато, а Томашпільщина першою відгукнулась на заклик.

Лікар розповідає, що донором може стати будь-яка здорова людина, віком від 18 років. Кожен бажаючий проходить обстеження у пункті збору крові, де фахівці здійснюють вимірювання артеріального тиску, проводять загальний аналіз крові, з’ясовують групу крові та резус-фактор.

- Я здаю кров уже не вперше, - розповідає заступник голови Томашпільскої райради Лариса Нароган. - А кілька днів тому ми побачили інформацію про те, що хлопцям, які знаходяться у військовому госпіталі, необхідна допомога. Ми – патріоти своєї країни, тому хотіли зробити добру справу. І я думаю, що наша скромна допомога стане гарним прикладом для наслідування.

Забір крові здійснюється стерильними системами одноразового використання, які виключають можливіть зараження донорів інфекційними захворюваннями.

- Трохи хвилююсь, бо здаю кров вперше, - розповідає начальник відділу розвитку інфраструктури та житлово-комунального господарства Томашпільської райдержадміністрації Олександр Погорілов. - Не планував ставати донором, але завжди хотів зробити якусь благородну справу. Скоро ми будемо святкувати Новий Рік та Різдво. Але посеред веселощів та розваг потрібно не забувати про тих, кому не пощастило зустрічати свята вдома із сім’єю. Тому дуже сподіваюся подарувати часточку своєї крові нашим пораненим бійцям, нашим героям, які наразі перебувають на лікуванні. Для мене це – велика честь.

Лікарі дякують за допомогу заступнику райради Ларисі Нароган, головам Олександрівської сільради Василю Чувпенюку, Вилянської сільради Миколі Платонову, Рожнятівської сільради Олександру Ниніку, працівникам райдержадміністрації Василю Бойку, Олені Сікал, Олександру Погоріло, Олександру Тіхомірову. До благородної справи долучилися і командир Томашпільсього відділення ДПРЦ №28 Євген Медвецький, вчитель фізкультури Томашпільської школи-гімназії  Валентин Кучковський, а також Максим Єрема, В’ячеслав Мазур, Яна Суботіна та Вадим Нароган.

Спонсорську допомогу для поїздки у Вінницю на обласну станцію переливання крові надав керівник ТОВ «Зернопродукт «Липівка» Володимир Романюк.

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Повернутись Створено: 28 грудня 2016 року, 16:43

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація