Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

160 учнів взяли участь у військово-спортивному турнірі на Ямпільщині Роздрукувати

На базі навчально-тренувального клубу «ФОРПОСТ» Ямпільської загальноосвітньої сільськогосподарської школи І-ІІІ ступенів села Пороги відбувся військово-спортивний турнір «Мужність, честь, відвага». Захід, присвячений пам’яті воїнів-ямпільчан, які загинули в зоні АТО, відбувся за підтримки депутата обласної Ради, голови Ямпільської райдержадміністрації Михайла Вдовцова.

Організаторами змагань виступили – клуб рукопашного бою «Барс», вчитель предмету «Захист Вітчизни» школи № 2 ім. Івана Богуна міста Ямполя Федір Водянюк, учасники АТО району, директор клубу «Гарт» смт. Томашпіль Сергій Водянюк.

– Такий турнір гартує наших дітей, надає їм досвід з військового виховання, спонукає до фізичного розвитку та сприяє патріотичному вихованню, – прокоментував депутат обласної Ради Михайло Вдовцов.

Змагання проводились з фізичної підготовки – віджимання від землі, підняття тулуба в положенні лежачи, підтягування та підйом з переворотом на перекладині; вогневої підготовки – неповне розбирання та складання автомата на час, метання гранати на дальність і точність, стрільба з пневматичної зброї; проходження смуги перешкод.

160 учнів, 15 учителів предмету «Захист Вітчизни» навчальних закладів Ямпільського району, 12 вихованців клубу «Гарт» смт. Томашпіль стали учасниками змагань.

Переможців військово-спортивного турніру «Мужність, честь, відвага» нагородили грамотами, медалями та кубками.

Повернутись Створено: 24 жовтня 2017 року, 15:04 Переглядів: 444

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація