30 січня о 14.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

17 червня пройде фінальна конференція проекту «Школа молодих спікерів – дебатні клуби у Вінницькій області» Роздрукувати

Під керівництвом голови обласної Ради Анатолія Олійника проведено робочу нараду з питань організації перебування офіційної делегації Лодзинського воєводства Республіки Польща на Вінниччині.

В нараді взяли участь представники департаментів та управлінь облдержадміністрації, Асоціації органів місцевого самоврядування, Агенції регіонального розвитку Вінницької області, Вінницької академії неперервної освіти та Вінницького національного технічного університету. 

З 15 червня по 18 червня у Вінниці перебуватиме польська делегація в рамках українсько-польського проекту «Школа молодих спікерів – дебатні клуби у Вінницькій області» та проведення інвентаризації окремих об’єктів культурної спадщини Вінниччини студентами Лодзинської Політехніки та вищими навчальними закладами Вінниччини.

Польську делегацію представлятимуть уповноважена зі справ місцевих органів влади Лодзинського воєводства Іоланта Хелмінська, спеціалісти Департаменту промоції та міжнародного співробітництва Маршалківської Управи Лодзинського воєводства Барбара Рибак та Міхал Пєтранек, члени правління Фундації ФЕРСО та шість студентів та два викладачі Лодзинської Політехніки.

В ході засідання робочої групи обговорили питання стосовно напрацювань та підведення підсумків реалізації спільного проекту Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування та Фундації Ферсо (Польща) за підтримки Управлінської управи Лодзинського воєводства Республіки Польща «Школа молодих спікерів – дебатні клуби у Вінницькій  області» та обговорення перспектив подальшої співпраці Вінниччини з Лодзинським воєводством.

Програма перебування делегації на Вінниччині буде досить насичена. В перший день із представниками польської делегації проведуть фінальну прес-конференцію реалізації спільного проекту, в другий день – учасники делегації будуть знайомитися із культурною та духовною спадщиною Вінниччини. Для студентської молоді польської делегації запланована зустріч із керівництвом Погребищенської районної ради і відвідування села Круподеренці для інвентаризації об’єкта культурної спадщини.

Завершальним етапом реалізації  проекту «Школа молодих спікерів – дебатні клуби у Вінницькій  області» буде проведення фінальної конференції та скап-зустріч із керівництвом гміни Мощаніца. 27 викладачів і 54 учні, які є учасниками проекту, демонструватимуть набуті навички ведення дискусії перед великою групою учасників, влади Вінницької області та Лодзинскього воєводства та засобів масової інформації. Учні матимуть можливість перевірити набуті вміння перед незалежним, широким колом слухачів.

Під час фінальної конференції о 16.00 год відбудеться скайп-зустріч з керівництвом гміни Мощаніца (Республіка Польща). Студенти Лодзинської Політехніки спільно із колегами з Вінницького національного технічного університету звітуватимуть про проведену ними інвентаризацію окремих об’єктів культурної спадщини в Погребищенському районі.

Нагадаємо, що у рамках українсько-польського проекту «Школа молодих спікерів – дебатні клуби у Вінницькій області» 27 лютого-4 березня цього року 27 вчителів Вінниччини побували у Польщі, де знайомилися із роботою польських шкіл у невеликих муніципальних утвореннях і округах Лодзинського воєводства. Також вчителі переймали досвід використання методів дискусій й активізації роботи учнів та вивчали питання, пов’язані зі створенням громадянського суспільства.

Повернутись Створено: 12 червня 2017 року, 17:47 Переглядів: 1417

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація