30 січня о 14.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

17 червня відбулось засідання круглого столу на тему: «Реформа місцевого самоврядування – майбутнє демократичної України» в Калинівському районі Роздрукувати

Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування разом з Вінницьким регіональним відділенням Асоціації міст України та за підтримки Калинівської районної ради провели чергове засідання круглого столу.

Розпочала діалог заступник голови обласної Ради Наталія Солейко.

Від Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування в обговоренні даних питань виступили: Голова Асоціації, голова МГО «Україна-Польща-Німеччина» Сергій Татусяк, член правління Асоціації Наталія Черниш, Виконавчий директор Асоціації Валерій Рубан і директор регіонального ресурсно-інформаційного Центру "Громади Вінниччини" Андрій Кавунець; від Асоціації міст України - керівник регіонального відділення Владислав Філатов.

Активну участь у засіданні круглого столу взяли сільські голови, депутати районної ради, працівники структурних підрозділів райдержадміністрації та районної ради, представники громадських організацій.

Довідково: Круглий стіл відбувся в контексті заходів, що здійснюються на державному та громадському рівнях в рамках реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади згідно з планом, затвердженим віце-прем’єр-міністром України – міністром регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства.

(Джерело) 

Повернутись Створено: 20 червня 2014 року, 15:14 Переглядів: 1549

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація